میرداماد

کارت هدیه خرید از فروشگاه لگو

قدم زدن در دنیایی کودکی، همگام شدن با کودکان، سفر به دنیای اسباب بازی همه و همه مشخصات یک خرید متفاوت از فروشگاه های اسباب بازی لگو است. لگو در اصل یک کلمه دانمارکی به معنی "خوب بازی کن" است و در حقیقت پا به پای معنی اش نیز آمده.  اگر شما می خواهید برای کودکانتان یک اسباب بازی ماندگار بخرید فروشگاه لگو بهترین گزینه هستند. واقعیت این است که هیچ پدر و یا مادری دوست ندارد که پسرش ساعت ها وقت صرف بازی های کامپیوتری با تمام صحنه های خشن و خون آلود کند. ولی بازی با اسباب بازی های مدرن و هیجان انگیز از بهترین برند اسباب بازی جهان می تواند هم مناسب سن کودک باشد و هم هرگز برای او یکنواخت و تکراری نشود.

چرا باید لگو اسکان را انتخاب کنیم؟

لگو برپایه اصول کالاهای آموزشی خلاق و سرگرم کننده که استفاده از آن برای کودکان باعث ایجاد اعتماد به نفس ، خلاقیت ، هماهنگی ذهن و دست و کمک به افزایش مهارت های سازنده آنها می شود، فعالیت می نماید. به همین دلیل لگوایران شعار آموزش ، سرگرمی ، خلاقیت را به عنوان الگوی فعالیت خود برای کودکان و نوجوانان این مرز و بوم انتخاب نموده است.

لگو ایران به عنوان نماینده رسمی کمپانی دانمارکی از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را شروع کرده است. لگو ایران همانند همتای دانمارکی اش اهداف و فعالیت های خود را در ایران براساس ارائه بهترین اسباب بازی های دنیا از لحاظ کیفیت و کاربرد فکری و ایجاد خلاقیت برای کودکان و نوجوانان پایه گذاری نمود. و در سال 1384 با افزودن نمایندگی برندهای متنوع اسباب بازی های دنیا نام خود را به گلوبال برند تویز تغییر داد.

این پکیج شامل چیست؟

امکان انتخاب از میان برندهای فروشگاه های اسباب بازی لگو تا سقف ۲۰۰۰۰۰ تومان

امکان انتخاب از میان برندهای فروشگاه های اسباب بازی لگو تا سقف ۳۰۰۰۰۰ تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

این کارت فقط در فروشگاه لگو اسکان قابل استفاده است

در صورت خرید بیش از سقف تعیین شده، می توانید اختلاف مبلغ را در محل پرداخت کنید

محدودیتی در انتخاب برندها وجود ندارد

لگو اسکان

تقاطع خیابان ولیعصر و میرداماد، مرکز خرید اسکان، طبقه زیر همکف، پلاک ۱۷
وب‌سایت: www.lego.ir/
تلفن تماس: 88785117

توضیحات کامل

فروشگاه لگو بدون محدودیت است. یعنی سن و سال نمی شناسد حتی بزرگسالانی که به این فروشگاه مراجعه می کنند با دستی پر از پازل های رنگارنگ از بهترین برندهای جهان به خانه بر می گردند و روزها سرگرم می شوند. اما اگر از خود اسباب بازی لگو و تنوع آن بخواهیم بگوییم، به یاد داشته باشید با اینکه ایده اصلی لگو در طول تمام این سالها ثبابت بوده است ولی لگو توانسته خود را به روز کند و به علاوه برای هر سن و سالی جذابیت ایجاد کند. اما لگو های قدیمی شما هرگز کنار نخواهند رفت، چون با لگو های جدید شما یکی می شوند!

اغلب اسباب بازی ها در این فروشگاه به جز لگو، به دو قسمت دخترانه و پسرانه تقسیم شده اند و شما می توانید با توجه به شرایط سنی که روی همه ی اسباب بازی ها درج شده و بر اساس سلیقه کودکتان از میان اسباب بازی ها انتخاب نمایید. بازی های این مجموعه می تواند ساعت ها بازی خلاقانه و سرگرم کننده را برای کودکانتان تضمین می کند.

همچنین اغلب این بازی های متنوع برپایه اصول کالاهای آموزشی خلاق و سرگرم کننده که استفاده از آن برای کودکان باعث ایجاد اعتماد به نفس ، خلاقیت ، هماهنگی ذهن و دست و کمک به افزایش مهارت های سازنده آنها می شود، انتخاب شده است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

میرداماد

کارت هدیه خرید از فروشگاه لگو

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید