زعفرانیه

برند Cortefiel، برند جوان پسند و روشن فکر

شیک، کاربردی و امروزی. این شاخصه برند Cortefiel است. کورتفیل در حال حاضر از جمله بهترین برندهای اروپایی است که با محصولات با کیفیت خود، قدرت جذب هر شخصی و با هر سلیقه‌ای را دارد. کورتفیل بهترین محصولات خود را برای آقایان و بانوان بین ۳۵ تا ۴۵ سال طراحی و تولید می‌کند. طراحی کوتفیل برای قشر جوان پسند و روشن فکر بسیار مناسب است. کورتفیل مناسب کسانی است که جایگاه آنها در در بین اجتماع پنهان نیست و می‌خواهند تا استایل خود را به شکل مدرن و امروزی‌تر به نمایش بگذارند. کورتفیل در طی ۵۰ سال با اجناس زیبا و با کیفیت خود مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کرده و حالا شما می‌توانید در یادیسا محصولات متنوع این برند خوب را برای خود بخرید و یا هدیه دهید.

چرا باید برند Cortefiel را انتخاب کنیم؟

کورتفیل به شما ایده جدیدی از مد و پوشاک می‌دهد. ایده‌ای که از روشن فکری و شوق جوانی می‌آید. به همین دلیل کورتفیل را می‌توان برندی مناسب برای هدیه دانست. هیچ هدیه‌ای برای آقایان و بانوان بهتر از یک پوشاک شیک و زیبا نیست. مخصوصا وقتی که این پوشاک از یک برند خوب و سرشناس مثل کورتفیل باشد. پوشاک کورتفیل از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند و کیفیت خود را با گذشت زمان از دست نمی‌دهند. پوشاک این برند، در طرح‌ها، رنگ‌ها و سایزهای مختلف و در بازه‌های قیمتی متفاوتی عرضه شده است تا بتوانید به‌راحتی هدیه‌ای مناسب تهیه کنید؛ چه به‌دنبال پوشاکی رسمی، چه به‌دنبال پوشاکی روزمره باشید، کورتفیل حتما محصول مناسبی برای یک هدیه‌ی خوب، خواهد داشت.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند Cortefiel

کارت هدیه ۲۰۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند Cortefiel

کارت هدیه ۳۰۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند Cortefiel

 

بازه قیمتی: پیراهن و شلوار از ۱۰۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ تومان و کفش از ۲۰۰۰۰۰تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

برند Cortefiel

تهران، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز خرید پالادیوم
تلفن تماس: 22666159

توضیحات کامل

Cortefiel در سال ۱۹۴۵ و توسط شرکت معتبر و بین‌المللی گروپو کورتفیل در اسپانیا تاسیس شد. البته کورتفیل دارای سابقه‌ای است که به سال ۱۸۸۰ و به کسب و کاری خانوادگی در شهر مادرید باز می‌گردد. اکنون برند کورتفیل در ۳۴ کشور دنیا به فروش انواع پوشاک زنانه و مردانه می‌پردازد و ۴۵۰ فروشگاه فیزیکی در سرتاسر جهان دارد. کورتفیل مجموعه‌ای ارزنده از بهترین پوشاک‌های زنانه و مردانه را دارد. توسعه مداوم و روزافزون کورفیل در طی سال‌ها، امروز این برند محبوب را به یکی از بزرگترین مراجع مد در اروپا و دنیا تبدیل کرده. گروه کورتفیل در حال حاضر علاوه بر برند کورتفیل، دارای برندهای مطرح دیگری مانند اسپرینگ فیلد، ومنز سیکرت، پدرو دل هیرو و فیفتی فکتوری است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

زعفرانیه

برند Cortefiel، برند جوان پسند و روشن فکر

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید