میدان حر

برند David Jones، کیف های زیبا با طراحی زیبای فرانسوی

همراه داشتن یک کیف خوب و خوش دوخت به این معنی است که شما فردی خوش لباس هستید.در میان از محبوب‌ترین تولید کنندگان کیف زنانه دیود جونز جایگاه ویژه‌ای دارد. با وجود شعب و محصولات متنوع، طراحی، تولید و حتی نوع نمایش کالاها در فروشگاه‌ها توسط دفتر مرکزی این شرکت کنترل می‌شود. تمام این مراحل توسط کارشناسان دیوید جونز بررسی می‌شود تا بهترین تجربه‌ی خرید در اختیار علاقه‌مندان و خریداران، قرار گیرد. 

چرا باید برند David Jones را انتخاب کنیم؟

یک کیف زیبا همیشه می‌تواند یک هدیه عالی برای خانم‌ها به حساب بیاید. دیوید جونز سال‌هاست که کیف‌هایی جذاب و همگام با مد روز دنیا را تولید و عرضه می‌کند.  از نگاه طراحان مد، زیبایی و خاص بودن کیف‌های دیوید جونز مورد پسند خانم‌های به روز پاریسی است. دیوید جونز یکی از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان کیف‌های زنانه در اروپا است. صرف نظر از اینکه به دنبال خرید یک هدیه یا یادگاری برای یک دختر جوان یا یک بانوی میان سال هستید، خرید محصولات جذاب و بادوام دیود جونز را از دست ندهید.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۸۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند David Jones

کارت هدیه ۱۱۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند David Jones

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
شرایط استفاده

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

برند David Jones

شعبه یک: خیابان کارگر، پایین تر از میدان حر، مجتمع شهر فرش ،۲ طبقه اول - شعبه دو: -ولیعصر،تقاطع طالقانی،مجتمع تجاری نور، واحد 8011 و 7051
تلفن تماس: 65829253 - 88226599

توضیحات کامل

فرانسه را می‌توان مهد مد دانست و برندهای برخواسته از این کشور را می‌توان برندهای پیشرو در صنعت مد دانست. دیوید جونز یک برند فرانسوی است که در صنف تولید کیف فوق العاده موفق بوده وطرفداران بسیاری در همه ی سنین دارد. دیوید جونز برای راحتی مصرف کننده ها همیشه کیف ها را سبک و جادار و طوری طراحی میکند که حملش آسان باشد. برندی که این شرکت فرانسوی برای خود طراحی کرد در حقیقت شوالیه ای است که سوار بر اسب و استوار به سمت افق ایستاده است و به گذشته های سرزمین فرانسه اشاره می کند.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

میدان حر

برند David Jones، کیف های زیبا با طراحی زیبای فرانسوی

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید