سعادت آباد

کارت هدیه اجاره خودرو در تهران از شرکت پرشین گشت

300،000 تومان

اگر براي مراسم خاص مانند جشن عروسي، استقبال از مهمانان خارجي، رفت و آمد به جلسات ويژه خودروي مناسب در اختيار نداريد، اجاره‌ي خودرو راه‌حل اين مشكل است. اجاره خودرو بدون راننده امروزه در دنيا به يک صنعت تبديل شده و از آن به عنوان رنت کار ياد مي شود. بیشتر مشتری‌های اجاره خودرو شامل کسانی مي شود که یا در مسافرت هستند و یا اینکه خودرو خودشان نیاز به تعمیرات دارد و یا فعلا نمی‌توانند برای خودشان خودروی مستقلی تهیه کنند و ترجیح می‌دهند برای رسیدن به کارهای خود خودروهایی را اجاره کنند. اجاره خودرو به افراد این امکان را می‌دهد تا با هزینه کم بتوانند خودروي دلخواه و رویایی خودشان را سوار شوند. برای مجالس عروسی اجاره خودرو بسیار رایج شده است، عروس و داماد به خاطر اینکه این مراسم به بهترین شکل انجام شود و خاطره این روز در یادشان بماند اقدام به اجاره خودروهای لوکس و یا کلاسیک می‌کنند تا شادی این روز را بیشتر کنند. شما می‌توانید مسافران و مهمانان خارج از کشور را با تشریفات استقبال و یا بدرقه کنید. با خودروهای اجاره‌اي می توانید به قرارهاي مهم کاری خود بروید. كافيست کرایه ماشین خاص یا اجاره خودرو در زمانی مشخص را چند روز زودتر اعلام کرده تا زمان مقرر بتوانيد خودروی مناسب را فراهم کنید. 

چرا باید شرکت پرشین گشت را انتخاب کنیم؟

شرکت پرشین گشت افتخار دارد تا با کادری مجرب و متخصص پاسخگوی نیازهای شما باشد. اهم فعالیت‌های این شرکت شامل اجاره خودرو، برگزاری کلیه امور تشریفاتي، مراسم خاص و ... است. تمام تلاش اين مجموعه در این است تا با تکیه بر تجربه خود زیباترین لحظات را برای شما رقم بزند. شرکت پرشین گشت یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین شرکت‌های کرایه خودرو و اجاره ماشین تهران است، این شرکت به جهت اینکه مالک خودروهای در اختیارش می‌باشد و بدون واسطه آنها را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، همواره باکیفیت‌ترین خودروها و بهترین خدمات را جهت کرایه خودروهای لوکس به مشتریان ارائه می‌کند و همچنین در ارائه خدمات اجاره خودرو نیز تمامی مشکلات مشتریان را برطرف ساخته تا مشتریان عزیز به راحتی کرایه ماشین خود را انجام دهند. کسانی که خودرو اجاره می‌کنند همواره به دنبال کیفیت بالاتر و خودروهایی با رفاه بیشتر از خودروهای متوسط جامعه هستند به همین جهت رسالت اجاره‌‌دهندگان خودرو دراین زمینه سنگین و حساس می‌باشد. تصورکنید شخصی که خودرویي را اجاره می‌کند در طول زمان اجاره گرفتار خرابی خودرو شود چه اتفاقی می‌افتد؟ واضح است که رسماً تمام برنامه‌ها به‌هم‌ریخته و از شرایط ثابت و نرمال خارج می‌شود. این نشان می‌دهد سلامت خودرو از لحاظ فنی و بدنه و از همه مهم‌تر مدل خودرو و میزان کارکرد آن نقش تعیین‌کننده‌اي در كيفيت خدمات ارائه شده دارد. شركت پرشين گشت در این زمینه همت کرده و تخصص‌های مختلف را در مجموعه خود جمع‌آوری کرده است. این امر موجب شده تا مشتریان این موسسه پس از اجاره اولین خودرو برای دفعات دیگر نیز با مراجعه به شرکت و اجاره خودروهای دیگر یا همان خودرو رضایتمندی عملی خود را نشان می‌دهند و اين امر موجب ایجاد حس  بالندگی در مجموعه پرشين گشت به جهت ایجاد حس رضایتمندی در مشتری می‌شود. سیاست مجموعه پرشين گشت ارائه‌ی خدماتی ممتاز از سایر شرکت‌ها و موسسات همکار است.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه اجاره خودرو در تهران از شرکت پرشین گشت

امکان انتخاب از بین خودروهای موجود در شرکت پرشین گشت

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

حداقل سه روز قبل از روز مورد نظر با شرکت پرشین گشت تماس بگیرید و خودروی خود را رزرو کنید

در صورت کرایه خودرو با قیمتی بیشتر از کارت هدیه، مبلغ اضافی را در محل پرداخت کنید

ارائه مدارک مورد نیاز شرکت پرشین گشت برای اجاره خودرو الزامی است

شرکت پرشین گشت

سعادت آباد، خيابان سرو شرقي، خيابان بخشايش، خيابان ١٧ ،ساختمان عرفان، طبقه ٦ ، واحد٦٠٣
تلفن تماس: ٢٦٦٥٤٥٢٦ - ٢٦٦٥٤٥٣٦

توضیحات کامل

از دیگر خدمات شركت پرشين گشت، اجاره خودرو به سازمانها و ادارات دولتی ، شرکت‌های خصوصی، هتل‌ها و موسسات توریستی وگردشگری است این ادارات و موسسات و شرکتها عمدتاً خودروهای مورد نظرشان را به صورت ماهانه یا سالانه اجاره می‌کنند و از تخفیفات بیشتری برخوردار می‌شوند در این موارد به صورت ماهانه خودرو را جهت سرویس برای چند ساعتی تحویل گرفته و پس از بررسی و بازدید فنی آنرا مجدداٌ به مشتری مسترد می‌کنند. شما مي‌توانيد عزيزانتان را غالفلگير كرده و کارت‌ هدیه 300 هزار تومانی برای کرایه خودرو در تهران به ايشان هديه دهيد.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سعادت آباد

کارت هدیه اجاره خودرو در تهران از شرکت پرشین گشت

300،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید