کارت هدیه سورپرایز ویژه انواع مراسم از گروه شادباش

300،000 تومان

دوست داريد براي تولدها، سالگرد ازدواج و مناسبت‌هاي خاص، عزيزانتون را غافلگير كنيد! دوست داريد هميشه نوآوري‌ها و خلاقيت‌هاتون براي هر مناسبت متفاوت باشد ولي ايده‌هاتون تمام شده ! با مشغله كاري روزمره فرصت كافي براي فكر كردن و خلاقيت نيست و گروه جديدي با هدف ايده پردازي براي مناسبت‌هاي خاص شما شكل گرفته كه در همه‌ي ايام مطابق با سليقه و بودجه شما كنارتون باشه و خوشحالي رو به شما هديه بده. كارهاي گروه شادباش متنوع هست و طيف گسترده‌اي را از كلاسيك تا مدرن براي هر رده سني و با هر شغل و جايگاهي در برميگيره. اين تيم حرفه‌اي و جوان طرح هاي مختلفي دارند كه براي تمامي مراسم شما مناسب و برازنده است. شما مي توايد با خيال راحت و آسوده، سفارش كارتون رو به گروه شادباش بديد و خودتون و عزيزانتون از جشني كه مهيا شده لذت ببريد. 

چرا باید گروه شادباش را انتخاب کنیم؟

مجموعه شادباش با هدف ايجاد حال خوش براي روزها و مناسبت‌هاي همشهريان تاسيس شده است . با اين رويكرد كه براي هر مناسبتي حتي كوچك، لبخند و دل شاد را به اطرافيانش هديه كند. براي رسيدن به اين هدف، تيم حرفه ‌اي و متخصص شادباش با روش ‌هاي ساده و آسان عمل نمي ‌كنند و با روش هاي متنوع و خلاقانه شما و عزيزانتان را خوشحال مي كنند. كار اصلي تو مجموعه ي شادباش، ايده پردازي براي روزهاي خاص زندگي شما است. براي مثال اگر مناسبت مهمي پيش رو داريد و كار نوآورانه‌اي مي خواهيد انجام بديد ولي همه ايده‌هاتون رو قبلاً استفاده كرديد، مي توانيد با گروه شادباش تماس بگيريد تا بجاي شما فكر كنند، ‌برنامه‌ريزي كنند و مراسمتون رو هرچه هست،‌ از تولد گرفته تا سالگرد يا درخواست ازدواج براتون مديريت و اجرا كنند. ايجاد خاطره‌هاي شاد و خلق لحظه‌هاي ناب براي شما باعث خوشحالي و افتخار گروه شاد باش است.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی سورپرایز ویژه انواع مراسم از گروه شادباش

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

حتما قبل از خرید، برای اطمینان از امکان اجرای برنامه در تاریخ مورد نظر با شماره درج شده تماس بگیرید

گروه شادباش

تلفن تماس: -

توضیحات کامل

تيم شادباش انتخاب هاي متنوعي را براي مشتريان خود فراهم آورده است و خدماتشان را در دو پكيج مختلف ارائه ميكنند. پكيج اول ايده‌پردازي با روشي خاص و غافلگير كننده است كه براي افراد مختلف و متناسب با سن، روحيات، شغل و به طور كل ويژگي‌هاي طرفين و نوع مناسبت طراحي مي شوند. براي يك مراسم خاص، طرح هاي مختلف با جزييات متفاوت ارائه مي شود. پكيج اول، شامل ارسال هديه، گل و كيك و... است. پكيچ دوم كامل تر از پكيج اول بوده و خدمات متنوع تري را بسته به خواسته شما با طرح‌هاي خاص تري ارائه مي دهد. از ايده پردازي شروع شده و مي تواند به برگزاري مراسم از صفر تا صد بيانجامد. براي سورپرايزرها،‌ مبلغ هر ووچر سيصد هزار تومان است و قبل از خريد براي اطمينان از امكان اجراي برنامه در تاريخ مورد نظر با مسئول هماهنگي تيم شادباش تماس بگيريد.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

کارت هدیه سورپرایز ویژه انواع مراسم از گروه شادباش

300،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید