شهرک غرب

کارت هدیه باشگاه ورزشی اکسیژن

تصور کنيد يک کلاس ورزشي مملو از دستگاه های مختلف ورزشی، مثلا دوچرخه هاي اسپينينگ که ورزشکاران بر روي آن با جدیت پدال می زنند. نورپردازی و موزيک، به سالن فضای پرنشاطی بخشیده و مربي روي دوچرخه، پر از هيجان در حال تمرین دادن و راهنمايي ورزشکاران است . ورزشکاران همه از شدت تحرک خيس عرق شده اند. آیا چنین فضایی شما را به یاد یک سالن ورزشی حرفه ای نمی اندازد؟ اگر وقت آن رسيده تا تمرينات تازه ای را براي افزايش آمادگي جسماني، تناسب اندام، مقاومت بدن، چابکي و... آغاز کنید، باشگاه اکسیژن با فضای بی نظير سالن ورزشی خود شاید بهترین گزینه ممکن باشد.

چرا باید باشگاه اکسیژن را انتخاب کنیم؟

باشگاه اکسيژن در سال ۱۳۸۲ با افتتاح اولين شعبه در خيابان فرشته با هدف ارائه خدمات ورزشي در سطحي بالاتر از استاندارد باشگاههاي ورزشي، کار خود را آغاز کرد. در طول سالهای گذشته اکسیژن در بين ورزشکاران به خوش نامی و اعتبارش مشهور شده است و همواره به عنوان پیشرو در تجارت باشگاههای ورزشی و سلامتی ایران از آن ياد می شود .اکسيژن مجهز ترین دستگاه های ورزش و بالاترین استاندارد خدمات باشگاهی را در اختيار شما قرار می دهد تا در محيطی سرشار از انرژی ورزش کنید و لذت ببرید.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه باشگاه اکسیژن با اعتبار تا سقف سیصد هزار تومان

کارت هدیه باشگاه اکسیژن با اعتبار تا سقف ششصد هزار تومان

کارت هدیه باشگاه اکسیژن با اعتبار تا سقف نهصد هزار تومان

کارت هدیه باشگاه اکسیژن با اعتبار تا سقف ۵ میلیون تومان

 

امکان استفاده از امکانات زیر تا سقف مشخص شده :

سالن بدنسازی

ورزش های گروهی

دستگاه های هوازی

TRX

مجموعه آبی

مناسب برای چه افرادیست؟
آقایان
شرایط استفاده

فقط مخصوص آقایان

استفاده از خدمات بیش از سقف کارت هدیه با پرداخت هزینه جداگانه در محل امکان پذیر است

حتما پیش از مراجعه با باشگاه هماهنگ نمایید

باشگاه اکسیژن

شهرک غرب، سيماي ايران، بالاتر از بيمارستان لاله، پلاک ۵۸
تلفن تماس: 88363426

توضیحات کامل

انتخاب باشگاه ورزشی کار ساده ای نیست، عوامل مهمی در انتخاب یک باشگاه ورزشی تاثیر دارند، از امکانات و تجهیزات باشگاه گرفته، تا کادر پاسخگو، مربیان و نکات دیگری چون سهولت رفت و آمد، پارکینگ، بوفه و ... اما باشگاه اکسیژن در تمام این خصوصیات زبان زد است. شما می توانید با خیال راحت کارت هدیه باشگاه اکسیژن را برای خود و یا عزیزی که از جان بیشتر دوست می دارید، خریداری کنید. با این کارت شما می توانید تا سقف سیصد هزار تومان  از کلیه خدمات باشگاه اکسیژن شهرک غرب مثل : سالن بدنسازی، ورزش های گروهی، دستگاه های هوازی، TRX، مجموعه آبی و استخرها استفاده نمایید. همچنین شعبه شهرک غرب باشگاه اکسیژن به یک بوفه حرفه ای نیز مجهز است که شما می توانید پس ازانجام تمرينات روزانه،  نشاط ناشی از يک روز پرتحرک را با لذتي سرشار از مواد غذایی کامل نماييد، منوی بوفه مجموعه اکسيژن، بر اساس دستور العمل های دقيق متخصصان تغذيه و بدنسازی طراحی شده است. کادر حرفه ای بوفه با استفاده از مواد اوليه مرغوب، بر اساس استاندارد های غذايی انواع نوشيدنی، سالاد، پاستا، استيک، بشقاب های رژيمي و ...را برای شما سرو می کنند.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

شهرک غرب

کارت هدیه باشگاه ورزشی اکسیژن

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید