بزرگراه ستاری

یوگا در باشگاه یوگای موج زمان

اگر برای سفر به سرزمینی آباد از این بیابان پرهرج و مرج آماده اید خود را برای زندگی با یوگا آماده سازید. یوگا یعنی افزایش انرژی، یوگا در عرض بیست دقیقه می تواند انرژی مورد نیاز بدن در طول روز  را برای جسم و ذهن تامین کند. یوگا شما را با واقعیت درونی خود آشنا کرده و بسمت رضایت از خود  و خودشکوفایی راهنمایی می کند. مراقبه ، مراحله ای از یوگا ، ذهن را متمرکز کرده و از مسائل بی اهمیت زندگی ، دور می کند و شما ناخودآگاه عمیقا احساس شادی درونی خواهید داشت. یوگا اکسیر زندگی است و باورتان شودیا نه، می تواند مشکلات روزانه ی شما را حل کند. نتیجه ای که -کسانی که یوگا کار می کنند- در طول هزاران سال بدست آورده اند در دوران ما تنها با علم پزشکی به اثبات رسیده است. 

چرا باید باشگاه یوگای موج زمان را انتخاب کنیم؟

باشگاه یوگای موج زمان، باشگاه تخصصی یوگا واقع درغرب تهران است.دراین باشگاه برای تمام سنین، کودک ونوجوان، خانم ها و آقایان کلاس یوگا برگزار می گردد.برای افراد پرمشغله نیز کلاس های یک ساعته برگزار می گردد. در باشگاه یوگای موج زمان سبک های مختلفی از یوگا مانند، هات یوگا، یوگای موج زمان، یوگای بارداری، یوگای مادر و کودک و .... برگزار می شود. باشگاه یوگای موج زمان با اساتید و پرسنل مسلط و مجرب یک پیشنهاد عالی برای همه کسانیست که به آرامش جسم و ذهن نیاز دارند. باشگاه یوگای موج زمان علاوه بر برگزاری تخصصی کلاس یوگا اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی از کارگاه های آموزش ماساژ، کارگاه اینیا گرام (تیپ شخصیت شناسی)، کارگاه جلوگیری از خودتخربی، کارگاه رهایی از احساسات منفی و کارگاه مدیریت ذهن می نماید.  

این پکیج شامل چیست؟

پکیج چهار جلسه ای یوگای آقایان در باشگاه یوگای موج زمان:

۴ جلسه دوساعته
امکان انتخاب از کلاسهای 
هاتایوگا
یوگا موج
یوگا کارمندان
وینیاسافلو

 

پکیج چهار جلسه ای یوگا در باشگاه یوگای موج زمان:

چهار جلسه یکساعت ونیمه (هفته ای یک جلسه)

امکان انتخاب از کلاسهای:

هاتایوگا

یوگا موج

یوگا کارمندان

وینیاسافلو

 

پکیج هشت جلسه ای یوگا در باشگاه یوگای موج زمان:

۸ جلسه یکساعت ونیمه دریک ماه

امکان انتخاب از کلاسهای

هاتایوگا

یوگا موج

یوگا کارمندان

وینیاسافلو

یوگای بارداری

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

کلاسه به صورت هفته ای دوجلسه یاروزهای زوج یا فرد

قبلا از مراجعه با باشگاه موج هماهنگ نمایید.

قبلا از مراجعه برنامه ی کلاس ها را از باشگاه درخواست کرده

باشگاه یوگای موج زمان

نیایش، ابتدای ستاری شمال، خیابان طور جنوبی، خیابان زیتون، کوی طور جنوبی، پلاک ۴
تلفن تماس: ۴۴۸۳۲۷۷۶

توضیحات کامل

وقتیکه با مردان در مورد یوگا صحبت می کنید بیشتر آنها تصور درستی از امکانات این ورزش برای آقایان ندارند، آنها زنانی را از دهه ی هفتاد مجسم میکنند که لباسهای ورزشی بنفش و صورتی پوشیده اند و بشکلی منفعل در حال انجام دادن تمرینات کششی هستند. شاید هم تصویر دسته ای از مردان غیر معمول در ذهنشان تداعی شود. قطعا این تصاویر برای بیشتر مردان جذاب نیست و دلشان نمی خواهد خودشان را در این شرایط قرار دهند. اما واقعیت این است که آنها راز یوگا را نمی دانند. یوگا طیف بسیار گسترده ایی را در بر می گیرد. یوگای احیاکننده در یک سوی این طیف پهناور یوگا قرار میگیرد. یوگای احیاکننده، بسیار آرامبخش است. در سوی دیگر طیف یوگا، یوگای قدرتی قرار دارد. بنابراین می بینید که یوگا ظرفیت های متفاوتی برای آقایان دارد. صرف نظر از میزان توانایی و انعطاف بدنیتان همواره فرم مناسبی از یوگا برای شما وجود دارد. یوگا برای افرادی که روی صندلی چرخدار هستند و افراد ورزشکار برنامه های مناسب و خاص خود دارد. صرف نظر از اینکه چقدر خوب می توانید تمرینات یوگا را انجام دهید، همواره می توانید در انجام دادن آن ها بهتر شوید. این مسیر انتهایی ندارد و شما همواره در آن در حال حرکتید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

بزرگراه ستاری

یوگا در باشگاه یوگای موج زمان

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید