سئول

پینت بال آذرخش، یکی از بزرگترین باشگاه‌های پینت بال دنیا

پینت‌بال یکی از هیجان انگیزترین ورزش‌های گروهی است که به‌طور‌کلی دو گروه از بازیکنان سعی در حذف یکدیگر با گلوله‌های رنگی می‌کنند و با ماجراجویی و شادی وصف ناپذیر به رقابت و جنگی دوستانه می‌پردازند، این بازی ترکیبی از بازی‌های کودکی یا همان قایم باشک است ولی پر‌رقابت‌تر، پیچیده‌تر و در سطحی بالاتر. پینت بال ورزشی نو و پرهیجان است برپایه دومیدانی و تیراندازی پايه‌گذاري شده و از آنجا که به تفکر استراتژیک نیاز دارد به آن شطرنج زنده هم می‌گویند. در پینت بال عموماً ٢ تیم که تعداد شرکت‌کنندگان در آن با توجه به زمین بازی، قواعد و سناریو‌های متفاوتی كه دارند، در برابر هم قرار می‌گیرند و با توجه استراتژي از قبل توافق شده ماموریتی را بعهده مي‌گيرند، اعضاء هرتیم مجهز به نشانه‌گذاری‌های پینت‌بال،گلوله‌های رنگی استاندارد، تجهیزات ایمنی و پوشش قابل شناسایی بوده و بر مبنای قانون حاکم بر زمین سایز ابزار و یا تجهیزات مورد نیاز را همراه خواهند داشت.پينت‌بال يكي از لذت‌بخش‌ترين بازي‌هاي اين زمانه محسوب شده و فرصت تجربه‌ي حال خوش را فراهم مي‌كند. 

چرا باید پینت بال آذرخش را انتخاب کنیم؟

پینت بال یعنی هیجان! با پینت بال می توانید بجنگید و خوش باشید! و پینت بال باشگاه انقلاب (پینت بال آذرخش) توانسته، هیجان، جنگ و خوشی را به بهترین نحو ممکن  و امکانات و تجیهزات فراوان برای شما به ارمغان بیاورد.پینت بال باشگاه انقلاب (پینت بال آذرخش) بزرگترین زمین سرپوشیده ایران و خاور میانه است که با داشتن امکانات و تجهیزاتی نظیر رودخانه، غار، پل چوبی، ۳۰ اتاق و مکان اختفا، سنگرهای مصنوعی، پل هوایی معلق، کف ماسه ای و ... شما را در فضای فیلم های اکشن هالیوودی قرار می دهد. ۳۰ اتاق و مکان اختفاء، سنگرهای مصنوعی، پل های معلق هوایی و... همگی دست به دست هم داده اند تا فضایی متفاوت و بازی مهیج را برای شما تخفیفانی های عزیز فراهم کند. پینت بال باشگاه انقلاب با مساحتی به وسعت ۳۵۰۰ متر مربع و سه طبقه یکی بزرگترین باشگاه های پینت بال در دنیا است. پینت بال باشگاه انقلاب اولین و بزرگترین باشگاه پینت بال سرپوشیده کشور با رتبه A است و امکان بازی به صورت خانوادگی را نیز برای شما فراهم می کند. پینت بال باشگاه انقلاب همچنین داراد سانس بانوان بوده که همراه با داور خانوم برگزار می شود. قبل از بازی آموزش های لازم به شما ارئه می شود و بازی ها با دو داور برگزار می گردد. یکی از ویژگی های خاص پینت بال باشگاه انقلاب حضور محمد عباس زاده بازیکن تیم ملی پینت بال ایران است که به سالن پینت بال باشگاه انقلاب دارای استاندارد های بالایی بخشیده. شما برای یک بازی دوستانه در زمین پینت بال باشگاه انقلاب (پینت بال آذرخش) باید حداقل ۱۴ نفر و حداکثر ۴۰ نفر باشید. و تمامی وسایل مورد نیاز پینت بال در اختیار شما قرار می گیرد. شما تنها نیاز دارید تا یک کفش مناسب با خود به همراه داشته باشید.

این پکیج شامل چیست؟

بازی ده نفره در پینت بال آذرخش به ارزش ۷۰۰۰۰۰ تومان

بازی چهارده نفره در پینت بال آذرخش به ارزش ۸۶۰۰۰۰ تومان

بازی بیست نفره در پینت بال آذرخش به ارزش ۱۳۰۰۰۰۰ تومان

کارت هدیه استفاده از رستوران پراتا به ارزش ۱۰۰۰۰۰ تومان

کارت هدیه خرید تجهیزات پینت بال به ارزش  ۳۰۰۰۰۰ تومان

 

دو بسته ۱۰۰ عددی تیر برای هر نفر

به همراه نوشیدنی برای هر نفر

 

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده
  • پیش از مراجعه هماهنگ کنید

پینت بال آذرخش

بزرگراه نیایش، بعد از پردیس سینمایی ملت، مجموعه ورزشی انقلاب، سالن پینت بال
تلفن تماس: -

توضیحات کامل

در پينت‌بال آذرخش سانس‌ها به صورت دوساعته هستند و امكان استفاده خانوادگي از اين مجموعه نيز فراهم است. آموزش‌های لازم قبل از شروع بازي به شما عزيزان داده مي‌شود و دو داور در حین برگزاری هر بازی حاضر هستند . در مجموعه‌‌ي آذرخش امكان استفاده‌ ويژه بانوان نيز وجود دارد و رختكن اختصاصي بانوان مهيا شده است. پينت‌بال آذرخش براي رفاه حال مشتريان خود پكيج‌هاي مختلفي را ارائه مي‌دهد تا شما بتوانيد پكيج مناسب خود را انتخاب نمائيد. 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سئول

پینت بال آذرخش، یکی از بزرگترین باشگاه‌های پینت بال دنیا

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید