درسا هوم، انواع مبلمان لوکس و با کیفیت چرمی

100،000 تومان

اگر قصد دارید برای اتاق نشیمن مبلمان بخرید، بهتر است کاناپه‌های بزرگ چرمی را انتخاب کنید چرا که لمیدن و استراحت کردن روی این سبک مبلمان به مراتب راحت‌تر از دیگر انواع مبلمان است. برای انتخاب یک مبلمان خوب چرم با شما برند خانه درسا که حاصل اندیشه ای به وسعت قلبهای ایرانی است را پیشنهاد می‌دهیم، خانه درسا حاصل نگاه تخصصی به طراحی داخلی و چیدمان بر اساس استاندارد های روز دنیاست و مبلمانی برگرفته از چرم طبیعی و کلکسیونی از کالاهای دکوراتیو برای کامل تر شدن وسایل زینت بخش خانه شماست.

چرا باید درسا هوم را انتخاب کنیم؟

برند درسا دارای پرسنل جوان و خلاقی است که هرکدام در جایگاه خود به وظایفشان متعهد و علاقه مند هستند. درسا دارای شبکه ای پانصدهزار نفری از مشتریان وفادار است و با تولیدکنندگان حرفه ای داخلی و ترکیه ای همکاری می کند.درسا ماموریت خود را تبدیل چرم طبیعی و باکیفیت به محصولی لوکس می داند. در این مسیر در نوآوری و خلق زیبایی ها استمرار دارد .چشم انداز ما در آینده تبدیل شدن به رقیبی خوب برای برندهای اروپایی است. مشتریان، درسا را به عنوان برندی لوکس با کالای باکیفیت و با قیمت بالا می شناسند.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰ تومانی خرید از برند درسا هوم

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

ارائه خدمات تنها با یادیسا کارت امکان پذیر است. لطفا در سبد خرید یادیسا کارت را انتخاب کنید

در صورت خرید بیش از ارزش هدیه، می‌توانید مابقی مبلغ را در محل پرداخت کنید.

کارت هدیه‌های درسا در ایام حراج قابل استفاده نیستند

به منظور خرید در ایام حراج با این کارت، نام فروشگاه مورد نظر را به منظور ارائه خدمات اختصاصی ( هماهنگی جهت امکان استفاده در ایام تخفیف) به پشتیبانی یادیسا اطلاع دهید

درسا هوم

-
تلفن تماس: -

توضیحات کامل

درسا با تجربه ای غنی در صنعت چرم و با پیشینه ای موفق در بخش ارائه خدمات پس از فروش این بار خدمات گسترده تری را به مشتریان ارائه خواهد داد که شامل مبلمان چرمی و لوازم ساخته شده از چرم و .... می¬باشد. از آنجاییکه درسا معتقد است ایرانی حق استفاده از کالاهای لوکس و با کیفیت ساخت ایران را دارد با افتتاح این مجموعه که همانند یک شهر طراحی شده و مزین به نام هایی برگرفته از معماری و ادبیات کهن ایرانی چون شاهین خانه، امیرخانه، نگارخانه، شربت خانه و خزانه خانه است مدرنیته و سنتی را با هم درآمیخته تا مجموعه ای که با وارد شدن در آن تلفیقی از حس مدرنیته و سنتی روح و جسم انسان را در بر میگیرد را ایجاد کند.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

درسا هوم، انواع مبلمان لوکس و با کیفیت چرمی

100،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید