کارت هدیه سفر با تورهای آژانس طبیعت گردی ژیوار

تصور کنید یک روز در اوج خستگی ها و یکنواختی های زندگی روزمره، ساعت پنج صبح از خانه بیرون بزنید، جایی گروهی را ملاقات کرده و با هم به سمت مقصدی حرکت کنید که کمتر کسی پای به آنجا گذاشته است. فرسودگی های ذهنی، افکار مشوش و درهم ریخته از ذهن شما کنار می رود و به جای آن آشنایی با همسفرانی تازه، هیجان سفر و تجربه های نو به سراغتان می آید. تصور کنید درست زمانی که از شلوغی روزهای هفته به ستوه آمده اید، همه ی این ازدحام یک باره جایش را به آرامش طبیعتی بکر و زیبایی چشم انداز هایی نو بدهد. عطر گلها، صدای رودهای خروشان که در دل کوه ها راه باز کرده اند، چشم اندازهای کویری و منحصر بفرد و همه و همه اتفاقاتی است که شاید فقط دوربین عکاسی تان می تواند خاطره ی آن را برای شما همیشگی کند. ژیوار در رقم زدن چنین تصاویری برای شما، استاد است. داستان ژیوار داستان عجیبی است، ژیوار شبیه به معنای خودش است یعنی شبیه به زندگی. مملو از خنده های عمیق و بغض های عمیق. سختی ها و آسانی ها و پیروزی ها و شکست ها.

چرا باید تور طبیعت گردی و فرهنگی ژیوار را انتخاب کنیم؟

۵ سال پیش وقتی تصمیم گرفتند برای شغلی در زمینه گردشگری، گروهی تشکیل دهند، فکرش را هم نمی کردند که داستان بعد از مدتی آنقدر جدی شود و آن قدر اتفاقات جدید رقم بخورد. اتفاقات تلخ و شیرینی که هر کدام دستمایه خاطرات متفاوتی شد. اما هرچه که هست از ابتدا عشق به سفر و کشف سرزمین های ناشناخته و یافتن دوستان جدید بوده و هست. لذتی که تا به حال نیز ادامه داشته و نیروی امید دهنده و انرژی زای ژیوار بوده است. 

خواست ژیوار این است که با دیگر گروه ها و مجموعه ها فرق کند و این تفاوت را در روح سفرها ایجاد کردند. ایجاد جوی دوستانه و صمیمانه در کنار حفظ اخلاق و کیفیت از مهمترین دغدغه های ژیوار است. هر سفر به مثابه یک خاطره. آنها می خواهند وقتی آدمها خاطراتشان را مرور می کنند از سفرهای ژیوار چیزی جز لبخند بر لبانشان ننشیند. دلشان می خواهد در سفرها دلها را به هم نزدیک کنند، دنیا را به هموطن هایشان و ایران را به خارجی ها نشان دهند و خلق تجربه کنند. دلشان می خواهد آدم ها قاب عکس هایشان از سفرهای ژیوار باشد. از لبخندهای مشترک.

ژیوار حالا بزرگ شده است. خیلی بزرگتر از ماه های اولی که سفرهای محدود و مختصر می گذاشت. ژیوار دیگر فقط کار طبیعت گردی نمیکند. سفرهای فرهنگی- هنری، تورهای زبان انگلیسی و سفرهای کودکان از جمله کارهایی است که به فعالیتهای خود اضافه کرده است. تمام تلاش ژیوار این است که به این روند رو به رشد ادامه دهد.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰ تومانی

کارت هدیه ۳۰۰۰۰۰ تومانی

امکان انتخاب از تورهای جاری طبیعت گردی ژیوار

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

تورها متناسب با فصل اجرا می شوند

امکان استفاده از تورهایی گران تر از سقف کارت هدیه با پرداخت هزینه مجزا

تورها به صورت گروهی اجرا می شوند

تور طبیعت گردی و فرهنگی ژیوار

سهروردی شمالی - بالاتر از مطهری - پلاک 311 - واحد 13
وب‌سایت: zhiwaar.com/
تلفن تماس: 88470709

توضیحات کامل

تصمیم دارید تجربه ی  سفری  متفاوت را به عزیزی هدیه دهید؟ باید گروهی متخصص را انتخاب کنید، گروهی که مقاصدِ خوب را بشناسد، بتواند سفرهای متنوعی برگزار کند، و ایده های خوبی داشته باشد. وقتی به ژیوار اطمینان می کنید از همه ی این امکانات برخوردار هستید. این پکیج کارت هدیه ژیوار است، در صورتی که این کارت را برای کسی خریداری کنید، او می تواند تا سقف صد هزارتومان به صورت رایگان از تورهای متنوع ژیوار انتخاب کند.

برای استفاده از این کارت، دارنده ی کارت می تواند با ژیوار تماس بگیرد و یا با مراجعه به وب سایت ژیوار از تورهای جاری مطلع شود پس از انتخاب تور، همکاران ما در ژیوار تاریخ مناسب را پیشنهاد داده و کلیه مقدمات سفر را فراهم می کنند. با توجه به مبلغ کارت هدیه، این کارت بیشتر با سفرهای یک یا یک و نیم روزه هماهنگی دارد، اما درصورتی که دارنده ی کارت تمایل داشته باشد می تواند با پرداخت هزینه، از سایر سفرها با مبالغ بیشتر نیز استفاده نماید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

کارت هدیه سفر با تورهای آژانس طبیعت گردی ژیوار

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید