انقلاب

کارت هدیه سفر با تورهای آژانس اسپیلت البرز

لذت سفرهای ماجراجویانه طبیعت گردی، تجربه ایست که اگر تا به حال برایتان روی داده باشد، دلتان می خواهد همه را به حداقل یکبار تجربه کردن آن دعوت کنید. این یک فرصت سراسر لذت و آرامش است، دیدن قاب هایی بی بدیل از طبیعت بکر ایران، دیدار با زیبایی هایی که در دل کوه ها، جنگل ها و یا صحراهای سرزمین پهناورمان پنهان شده اند، همسفر شدن با گروهی تازه ولی همدل و همراه، که در یک چیز با هم مشترک هستیم، لذت بردن محض از طبیعتی بکر و دست نخورده. گروه گردشگری اسپیلت البرز از جمله برگزارکنندگانی است که به پشتوانه ی تجربه ای که در سالهای متمادی کسب کرده است، لذت شما را از طبیعت گردی چند برابر می کند.

چرا باید اسپیلت البرز را انتخاب کنیم؟

اصل تورهای اسپیلت "تجربه های ناب زندگی در دل طبیعت" است. ما فکر می کنیم، مهم نیست که چند سالمان است و چقدر آمادگی بدنی داریم. چون فکر می کنیم هر انسانی در هر دوره از زندگی خود در مواجهه با طبیعت بکر و زمین پهناور، محدوده ای از تجربیات و توانایی ها دارد که اگر بخواهد می تواند آن را گسترش دهد و در این راه فارغ از هر نتیجه ای، ناب ترین لحظات زندگی اش را تجربه کند.

این لذت، همانی است که ما در زندگی خود به دست آورده ایم و فروتنانه تلاش می کنیم تا دیگران را شریک خود سازیم.

اسپیلت تا به امروز موفق شده در بیش از یکصد مقصد جدید داخلی در کویر، جنگل، دشت های سرسبز، کوهپایه ها، کوهستان بلند، جزیره ها و سواحل زیبای خلیج فارس تورهای طبیعت گردی، بوم گردی و ایرانگردی طراحی و اجرا کند. اسپیلت با چنین رویکردی در بیش از سی مقصد خارجی در کشورهای تانزانیا، کنیا، زنگبار، اوگاندا، ماداگاسکار، نپال، ویتنام، لائوس، کامبوج، هند، چین، مالزی، برزیل و آمازون، ایالات متحده آمریکا، روسیه، ترکیه و ..... تورهای جهانگردی با زمینه غالب طبیعت گردی طراحی و اجرا نموده است. همچنین اسپیلت با عنوان بزرگترین مجری تورهای کوهنوردی خارجی نیز در ایران شناخته شده و تاکنون ده ها تور کوهنوردی در رشته کوههای هیمالیا، آلپ، کلیمانجارو، البروس، پامیر، تیان شان، قراقروم ، آرارات و . . . اجرا کرده است.

اسپیلت در سال 1394، با بهره گیری از تجارب ده ساله اش در کوهستانهای معروف جهان، مستقلا اقدام به تاسیس اکوکمپ دماوند، به عنواناولین اکوکمپ کوهستانی ایران در جبهه شمالی دماوند نمود. این مجموعه شامل دو اقامتگاه کوهستانی کمپ اصلی و کمپ پیشرفته است که  خدماتی را با استانداردهای بین المللی به کوهنوردان خارجی و ایرانی علاقمند به صعود دماوند ارائه می دهد.

این پکیج شامل چیست؟

کارت خرید صد هزار تومانی

کارت خرید دویست هزار تومانی

امکان انتخاب از تورهای جاری طبیعت گردی در اسپیلت

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

تورها متناسب با فصل اجرا می شوند

امکان استفاده از تورهای با مبلغ بیش از سقف کارت هدیه با پرداخت هزینه مجزا

تورها به صورت گروهی اجرا می شوند

اسپیلت البرز

تهران، خیابان کارگر شمالی، بین نصرت و بلوار کشاورز، پلاک 1166، ساختمان سامان ، طبقه اول، واحد 102
وب‌سایت: www.spilet.com
تلفن تماس: 66902680

توضیحات کامل

اگر قصد دارید به جای هدایای معمولی و تکراری، تجربه ی  سفری به یادماندنی را به عزیزی هدیه دهید، باید تیمی حرفه ای انتخاب کنید که مقاصدِ گردشگری را بخوبی بشناسد، بتواند تورهایی با ایده های بکر برگزار کند، با اصول این حرفه آشنا باشد. وقتی اسپیلت البرز را انتخاب می کنید، یعنی تمام این مزایا در خرید شما جمع است و می توانید با خاطری آسوده آن را به عزیزی هدیه دهید. در صورتی که کارت هدیه اسپیلت البرز را برای عزیزان خود خریداری کرده اید، او می تواند تا سقف صد هزارتومان به صورت رایگان از تورهای متنوع ژیوار انتخاب کند.

برای استفاده از این کارت، دارنده ی کارت باید با اسپیلت البرز تماس گرفته و یا با مراجعه به وب سایت آن از تورهای جاری مطلع شود. پس از انتخاب تور، همکاران ما در اسپیلت البرز تاریخ مناسب را پیشنهاد داده و مقدمات سفر را فراهم می کنند. با توجه به مبلغ کارت هدیه، این کارت بیشتر با سفرهای یک یا یک و نیم روزه هماهنگی دارد، اما درصورتی که دارنده ی کارت تمایل داشته باشد می تواند با پرداخت هزینه جداگانه، سفرهایی با مبالغ بیشتر را نیز انتخاب نماید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

انقلاب

کارت هدیه سفر با تورهای آژانس اسپیلت البرز

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید