تور هیجان انگیز رفتینگ با باشگاه قایقرانی زاینده رود

700،000 تومان

زاینده رود شما را دعوت به یک ماجراجویی جسورانه می کند و به نبردی تن به تن می خوانند تا پا به پای رود در فراز و فرودهایشان همراه شوید. از صخره های کوچک و بزرگ و تغییر مسیر های گاه بی گاه رودخانه عبور کنید و صدای امواج خروشان آب را بشنوید و خود را آماده کنید تا موج را پشت سر بگذارید. رفتینگ به معنی قایقرانی در رودخانه های خروشان است و به رودخانه های خروشان آب سفید نیز می گویند. دلیل ذکر آب سفید این است که در قسمت های خروشان آب کف کرده و به رنگ سفید دیده می شود. تور رفتینگ یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین تورهای ورزشی و ماجراجویانه است که از سالیان دراز در دنیا رونق داشته. در تور رفتینگ مسافران سوار بر قایق های مخصوص ضمن لذت بردن از هیجان رویارویی با امواج رودخانه ها، از میان جنگل ها، کوهها، دشتها، مزارع،روستا ها و… گذر کرده و به تماشای مناظری می نشینند که با هیچ وسیله دیگری میسر نیست. اما چه دلیلی وجود دارد که بگوییم رفتینگ ورزشی هیجان انگیز و ماجراجویانه است؟ باید گفت که در رفتینگ ویژگی هایی مثل ورزش کردن، بیرون از خانه و در طبیعت وحشی بودن، حس زیبای ورود آدرنالین به بدن، با دوستان بودن، لذت بردن از یک تجربه خاص، یاد گرفتن چیزهای جدید و از همه مهم تر لذت بردن تنها بخشی از ویژگی های ورزش زیبای رفتینگ است. وقتی درست فکر کنید متوجه می شوید که از تمامی این ویژگی ها هیچ وقت سیر نمی شوید. رفتینگ یعنی هیجان فرو رفتن در موج های آب و در هوا معلق ماندن و تمام عناصری که باعث می شود آدرنالین در تمامی رگ های شما جریان یابد و تجربه دوبارخ حس زنده بودن. فراموش نکنید که شما فقط یک بار زنده هستید و باید از تمامی تجربه هایی که زندگی در اختیارتان می گذارد به بهترین نحو استفاده کنید. تور رفتینگ در رودخانه زاینده رود می تواند یکی از آن تجارب بی نظیر برای شما باشد.

چرا باید باشگاه قایقرانی زاینده رود را انتخاب کنیم؟

برگزاری تور رفتینگ و تفریحات آبی نیازمند وجود متخصصان با تجربه ایست تا خطری مسافران را تهدید نکند و همچنین با اصول سفرهای اکوتوریسمی اجرا شود. اکوتوریسم به سفری مسِئولانه به مناطق طبیعی میگویند که با دو هدف حفظ محیط زیست و بهبود کیفیت زندگی مردم محلی برگزار میشود. به همین دلیل است که ما به شما باشگاه قایقرانی زاینده رود را پیشنهاد می کنیم تا سفری بدون خطر و با رعایت استانداردهای ایمنی رفتینگ و محیط زیست داشته باشید. باشگاه قایقرانی زاینده رود در سال ۱۳۸۹ توسط غلام حسین خسروی سوادجانی در روستای سوادجان یکی از روستاهای حاشیه رودخانه زاینده رود با مجوز رسمی از سازمان ورزش و جوانان و با همکاری میراث فرهنگی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد. از اولین روزهای شروع به کار این باشگاه بدلیل پتانسیل و موقعیت و نیروهای کارآزموده و با اخلاق گردشگران زیادی برای استفاده از تورهای رفتینگ به این منطقه سفر کردند تا آنجا که امکان داشت از تمامی امکانات باشگاه استفاده می شد و روزهای اول با تعداد کمی یعنی با ۲ یا ۳ قایق شروع به کار کرد اما تا امروز بیش از ۲۰ فروند قایق در اختیار دارد و بسته به فصول سال گردشگران زیادی از این تورها استفاده می کنند. با توجه به امکاناتی که این باشگاه در اختیار داشته است از همان سال اول اجرای تور رفتینگ را در رودخانه ارمند را نیز شروع کرد و توانست جوابگوی مشتریانی باشند که دوست داشتند در تورهای رفتینگ رودخانه ارمند نیز شرکت کنند. 

این پکیج شامل چیست؟

تور یک روزه همراه با اقامت، نهار و شام ویژه دو نفر

ترانسفر از تهران تا ترمینال شهرکرد با اتوبوس VIP

اسکان در خانه های ویلایی کنار زاینده رود یا خانه های رستایی چالشتر (به انتخاب مهمان)

دو وعده صبحانه محلی

دو وعده نهار محلی

یک وعده شام

یک شب اقامت

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

حتما قبل از سفر با باشگاه قایقرانی زاینده رود هماهنگی های لازم را انجام دهید

باشگاه قایقرانی زاینده رود

شهرکرد، سامان، پل زمانخان، باشگاه رفتینگ زاينده رود

تلفن تماس: 09131831680

توضیحات کامل

زاینده رود  شما را دعوت به یک ماجراجویی جسورانه می کند و به نبردی تن به تن می خواند تا پا به پای رود در فراز و فرودهایشان همراه شوید. از صخره های کوچک و بزرگ و تغییر مسیر های گاه بی گاه رودخانه عبور کنید و صدای امواج خروشان آب را بشنوید و خود را آماده کنید تا موج را پشت سر بگذارید. رفتینگ به معنی قایقرانی در رودخانه های خروشان است و به رودخانه های خروشان آب سفید نیز می گویند. دلیل ذکر آب سفید این است که در قسمت های خروشان آب کف کرده و به رنگ سفید دیده می شود. تور رفتینگ یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین تورهای ورزشی و ماجراجویانه می باشد که از سالیان دراز در دنیا رونق داشته است در تور رفتینگ مسافران سوار بر قایق های مخصوص ضمن لذت بردن از هیجان رویارویی با امواج رودخانه ها، از میان جنگل ها، کوهها، دشتها، مزارع،روستا ها و گذر کرده و به تماشای مناظری می نشینند که با هیچ وسیله دیگری میسر نمی باشد. اما چه دلیلی وجود دارد که بگوییم رفتینگ ورزشی هیجان انگیز و ماجراجویانه است؟ باید گفت که در رفتینگ ویژگی هایی مثل ورزش کردن، بیرون از خانه و طبیعت وحشی بودن، حس زیبای ورود آدرنالین، با دوستان بودن، لذت بردن از یک تجربه خاص، یاد گرفتن چیزهای جدید و از همه مهم تر لذت بردن تنها بخشی از ویژگی های ورزش زیبای رفتینگ است. وقتی درست فکر کنید متوجه می شوید که از تمامی این ویژگی ها هیچ وقت سیر نمی شوید. رفتینگ یعنی هیجان فرو رفتن در موج های آب و در هوا معلق ماندن و تمام عناصری که باعث می شود آدرنالین در تمامی رگ های شما جریان یابد و حس زنده بودن را دوباره تجربه کنید. فراموش نکنید که شما فقط یک بار زنده هستید و باید از تمامی تجربه هایی که زندگی در اختیارتان می گذارد به بهترین نحو استفاده کنید و تور رفتینگ در رودخانه زاینده رود و اروند می تواند یکی از آن تجارب بی نظیر برای شما باشد

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

تور هیجان انگیز رفتینگ با باشگاه قایقرانی زاینده رود

700،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید