پرواز هیجان انگیز با مرکز پرواز آموت

پرواز کردن در آسمان رویایی است که از دیر باز بشر در سر می پروراند. این رویا با ساخت بالن های پرنده، هواپیما، هلی کوپتر و.... محقق شد و بشر توانست پهنه آسمان را بشکافد و در آن پرواز نماید. علیرغم همگانی بودن استفاده از هواپیما و سایر وسائل پرنده و استفاده تعداد قابل توجهی از آن، باز انسان دوست دارد تا خود عامل پرواز در آسمان باشد و از آن بیش از پیش لذت ببرد. این حسی است که تا انسان شخصا آن را تجربه نکند قادر به درک لذت بی نهایت پرواز نخواهد شد. در همین راستا مرکز آموزش خلبانی آموت (آسمان امید) با برگزاری جلسات پرواز تفریحی می‌کوشد تا تجربه لذت پرواز را به شما هدیه دهد.

چرا باید مرکز پرواز آموت را انتخاب کنیم؟

مرکز آموزش خلبانی ماموت با دارا بودن تجهیزات مدرن، حرفه ای و استاندارد زمینه ای را فراهم آورده است که علاقمندان به خلبانی بتوانند با حضور در کلاس های آن مرکز بتوانند به صورت حضوری و عملی آموزش های لازم را فرا گرفته، به عنوان خلبان نائل آمده و در نتیجه به پرواز بدون دغدغه و نگرانی در پهنه آسمان آبی اقدام نمایند و از آن لذت ببرند. مربیان مرکز آموزش خلبانی آموت ( آسمان امید ) از خلبانان مجرب تشکیل شده و کلاس های آن مرکز با امکانات و تجهیزات پیشرفته و استاندارد بالا اداره و روش های علمی و عملی آموزش خلبانی در آنها به دانشجویان تعلیم داده می شود. خلبانی از جمله مشاغلی است که در جوامع مختلف خواهان بسیار زیاد دارد، در ایران نیز بسیاری از جوانان علاقمند به این شغل جذاب بوده و نه تنها دوست دارند خلبان شوند بلکه همچنین مایلند همیشه در آسمان پرواز و از هیجان و لذت وافر بهره مند گردد. اما این شدنی نیست مگر آموزش در یک مرکز معتبر که ما مرکز آموزش خلبانی آموت ( آسمان امید ) را پیشنهاد می کنیم.

این پکیج شامل چیست؟

پرواز یک ساعته و هیجان انگیز با مرکز پرواز آموت به ارزش ۵۴۰۰۰۰ تومان

پرواز نیم ساعته و هیجان انگیز با مرکز پرواز آموت به ارزش ۳۳۰۰۰۰ تومان


پرواز بر فراز دشت های طالقان

امکان ترانسفر از تهران تا قزوین و فرودگاه با هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه

آموزش مقدماتی پیش از پرواز

پذیرایی از افراد در حال انتظار

امکان ظبط فیلم پرواز به درخواست متقاضی با پرداخت هزینه جداگانه

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

برای ثبت نام و هماهنگی با مرکز پرواز آموت تماس بگیرید

پرواز فقط در شرایط جوی مناسب انجام می شود

حداقل یک هفته پیش از پرواز مدارک مورد نیاز جهت بیمه و صدور مجوز پرواز را به پشتیبانی یادیسا تحویل دهید

مرکز پرواز آموت

قزوین، جاده قدیم، مقابل انبار نفت، فرودگاه شرکت هواپیمایی
تلفن تماس: 09121212349

توضیحات کامل

مدت زمان کلاس های تئوری آموزش خلبانی مرکز آموزش خلبانی آموت ۶۰ ساعت میباشد که زمان برگزاری آن طبق برنامه هر دوره پس از ثبت نام اعلام میگردد. مدت زمان کلاس های عملی و پروازی نیز ۴۰ ساعت میباشد که زمان برگزاری آن طبق برنامه فرودگاه و زمان های درخواستی دانشجو تعیین میشود. محل برگزاری کلاس های تئوری این مرکز در فرودگاه قزوین میباشد ولی درصورت توافق امکان برگزاری کلاسهای تئوری در تهران نیز میسر میباشد اما در هر صورت محل برگزاری کلاسهای عملی و پروازی فرودگاه قزوین خواهد بود. پس از گذراندن دوره و قبولی در امتحان گواهینامه ای از سوی سازمان هواپیمایی کشور صادر میگردد که دارای اعتبار رسمی میباشد . با توجه به اهمیت شغل خلبانی شرایط پزشکی جهت ثبت نام در دوره آموزش خلبانی شامل موارد زیر است: سلامت فیزیکی عمومی، داشتن  دندان های سالم ( پر کردگی دندان بلا مانع است ) و بینایی مناسب ( استفاده از عینک بلامانع است ).

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

پرواز هیجان انگیز با مرکز پرواز آموت

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید