یزد

اقامتی رویایی در هتل ترمه یزد

یزد شهر بادگیرها، شهری آرام در دل کویر، با بافتی سنتی و دوست داشتنی. هتل های سنتی یزد در کوچه های آرام این شهر آنقدر زیبا جای گرفته اند، که چشم هر رهگذری را به خود جلب می کنند. شما نمی توانید تصور کنید، یک شب اقامت در این فضای سنتی و اصیل چقدر خاطره انگیز و فراموش نشدنی است.

هتل ترمه یزد، یکی از همین هتل های زیباست، معماری سنتی، اتاق های پنج دری، درب های ارسی، دیوارهای تمیز و زیبای کاهگلی، حوض آبی وسط حیاط، اتاق های گوشواره، مبلمان سنتی اتاقها، لحاف طرح ترمه روی تخت، همه و همه یعنی اقامتی به دلنشینی شب ماندن در خانه ی مادر بزرگ، خاطره ای متعلق به سالهای خیلی دور که می شود، در هتل ترمه یزد دوباره زنده اش کرد.

چرا باید هتل ترمه یزد را انتخاب کنیم؟

هتل ترمه با محیطی آرام و دلنشین در نزدیکی مسجد جامع و تزیین شده به پارچه ی زیبای ترمه در انتظار شما میهمانان گرامی است. اطمینان داریم که اوقات خوشی را در هتل سنتی ترمه خواهید گذراند، این هتل دارای اتاق های دو تخته، سه تخته، اتاق های زیر زمین، و روبه حیاط است، حیاط زیبای هتل ترمه مزین به تخت های سنتی و پشتی است که می توانید ساعت ها روی آن بنشینید و از خوراکی های رستوران هتل استفاده کنید. دسترسی هتل ترمه یزد به مکان های دیدنی و بافت تاریخی شهر نیز یکی دیگر از مزایا و ویژگی های مهم این هتل زیباست.

این پکیج شامل چیست؟

پکیج اعتباری ۲۰۰۰۰۰ تومانی اقامت در هتل ترمه یزد

پکیج اعتباری ۳۰۰۰۰۰ تومانی اقامت در هتل ترمه یزد

پکیج اعتباری ۴۰۰۰۰۰ تومانی اقامت در هتل ترمه یزد

 

اقامت در هتل ترمه یزد

صبحانه در رستوران سنتی هتل

استفاده از برنامه ها و امکانات هتل تا سقف تعیین شده کارت هدیه

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

قبل از مراجعه حتما رزرو و هماهنگی انجام شود

امکان استفاده از امکانات هتل بیش از سقف گیفت کارت با پرداخت هزینه امکان پذیر است

هتل ترمه یزد

یزد، خیابان امام خمینی، خیابان مسجد جامع ، کوچه وقت الساعت، میدان وقت الساعت ، هتل سنتی ترمه
تلفن تماس: 03536207411

توضیحات کامل

این پکیج شامل اقامت در هتل ترمه سنتی یزد است که براساس مبلغ تعیین شده روی گیفت کارت می توانید شب های اقامت خود را انتخاب نمایید. همچنین هتل ترمه یزد می تواند برنامه های متفاوتی برای بازدید از مکان های دیدنی یزد را نیز برای مهمانان هماهنگ نماید که بر اساس برنامه ای که انتخاب می کنید میتوانید هزینه ی هر کدام را جداگانه در محل هتل پرداخت نمایید.

برنامه هایی مثل در اختیار گذاشتن لیدر محلی، وسیله ی حمل و نقل، تور کویر گردی، تورهای میبد و چک چک، رصد ستارگان و بسیاری برنامه های دیگر. از مکان های دیدنی و بافت تاریخی یزد می توان به کوچه آشتی کنان، خانه لاری ها، زندان اسکندر، بقیه دوازده امام،آب انبار، موزه سکه، هتل سنتی کهن کاشانه ، پایاب قتات و اتاق زیر بادگیر ، مسجد جامع و بقیه سید رکن الدین، بازار جامع، موزه وزیری، امیر چقماق ، موزه آب ، دخمه زرتشتیان ، موزه قصر آیینه ، حنا سابی  ، آتشکده  بازار و... به همه ی اینها خرید سوغات شیرینی یزدی و ترمه را هم اضافه کنید.

در صورتی که تور کامل کویر نوردی را انتخاب کنید، شما را به بافق در ۱۲۰ کیلومتری یزد خواهند برد که داری کمپ کویری، چایی دودی، پیاده روی روی رمل ها، شتر سواری روی برخوان ها و استفاده از موتور است. غروب آفتاب را در کویر به تماشا خواهید نشست و سپس با تاریک شدن هوا، آسمان کویر از شما دل می برد.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

یزد

اقامتی رویایی در هتل ترمه یزد

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید