اقامت در کمپ کویرگردی شن و شادن

کویر بوم زنده ایست از نقاشی سکوت، شن و شادن دشتی است بکر و بی همتا در همین حوالی، روزهایش رقص نور آفتاب و شبها لحاف پرستاره مهتاب. آرام و صبور، مهربان و مغرور،  آهو بره نوپا و پیشرو در لابلای رمل های روان کویر بافق چند صباحی است پا به عرصه گردشگری نهاده است.شادن تک تاز تیزپای این صحرا برای ارائه این گوهر و لطف الهی، خدماتی را تقدیم به قدوم گرما بخش شما می کند. لذت شترسواری بر روی شنزار هم قدم با آفتاب، لذت سافاری و چهارچرخ همراه با چرخش نسیم و لغزش دانه های ریگ، لذت نوشیدن چای دبش و آتشی همراه با تابش خورشید، لذت جستجوی ستاره ها در جشن هر شب ماه و لذت نشستن به دو آتش و همدردی با دل شعله کشیده صحرا

چرا باید کمپ کویرگردی شن و شادن را انتخاب کنیم؟

کویر بوم زنده ایست از نقاشی سکوت، شن و شادن دشتی است بکر و بی همتا در همین حوالی، روزهایش رقص نور آفتاب و شبها لحاف پرستاره مهتاب. آرام و صبور، مهربان و مغرور،  آهو بره نوپا و پیشرو در لابلای رمل های روان کویر بافق چند صباحیست پا به عرصه گردشگری نهاده است.

شادن تک تاز تیزپای این صحرا برای ارائه این گوهر و لطف الهی، خدماتی را تقدیم به قدوم گرما بخش شما می کند.

این پکیج شامل چیست؟

یک روز و شب با اقامت برای دو نفر به قیمت ۲۰۰۰۰۰ تومان
چای آتشی
آش شولی
شترسواری
موتورچهارچرخ
سافاری
شام محلی
سیب زمینی آتشی
اقامت در اقامتگاه زیبا و کویری شن و شادن


دو شب اقامت دو نفره در اقامتگاه زیبا و کویری شن و شادن به همراه نهار و شام به ارزش ۳۰۰۰۰۰ تومان
چای آتشی
آش شولی
شترسواری
موتورچهارچرخ
سافاری
شام محلی
سیب زمینی آتشی

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

قبل از اقدام به سفر ، رزرواسیون انجام شود و مبالغ بیشتر که در ازای دریافت خدمات بیشتر و یا نفرات بیشتر دریافت می کنید را با مدیریت آن مجموعه محاسبه بفرمایید .

کمپ کویرگردی شن و شادن

یزد، بافق، مبارکه، ابتدای جاده شادکام و قطرم، اولین فرعی بعد از پل قطار، منطقه ریگزار پتکستان
تلفن تماس: 09135150415 - 09190322000 - 09133595466 - 09132553709

توضیحات کامل

برای استفاده از این پیشنهاد شگفت انگیز شما باید با وسیله شخصی به بافق یزد بروید، سپس از جاده های زیبا و کویری مبارکه به سمت کمپ کویرنوردی شن و شادن می رانید، لذتی که در ابتدای این سفر و از جاده ها می برید، واقعا وصف شدنی نیست. با رسیدن به اقامتگاه شن و شادن اصل هیجان آغاز می شود. شما در بدو ورود با چای آتشی که همیشه در این اقامتگاه آماده است، پذیرایی شده و به محل اقامت خود راهنمایی می شوید. به شما پیشنهاد می کنیم کمی در اتاق خود استراحت کرده و پس از رفع خستگی راه، از پکیج های متنوعی که  اقامتگاه به شما ارائه می کند، استفاده کنید. شاید تصورش برایتان مشکل باشد ولی شترسواری روی تن ریگستان هیجانی فوق العاده دارد، همچنین سواری با موتور چهارچرخ. در میانه ی روز می توانید با صرف آش شولی که در اقامتگاه پخت می شود، از یک غذای محلی اصیل لذت ببرید. با تاریک شدن هوا هرجا هستید به سمت اقامتگاه برگردید چون نوبت به لذت بردن از موسیقی زنده، نشستن در کنار آتش و خوردن سیب زمینی آتشی است. موسیقی زنده محلی و یک دور همی جذاب در کنار آتش، همه ی هیجان یک روز زیبا را تبدیل به آرامشی عمیق در دل آسمان پرستاره کویر می کند. این آرامش با یک شام محلی کامل تر هم خواهد شد...

ما به شما پیشنهاد می کنیم در اقامت دوروزه حتما از پکیج تفریحی کامل اقامتگاه شامل شتر سواری، موتور چهارچرخ، سافاری و غذاهای محلی استفاده کنید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

اقامت در کمپ کویرگردی شن و شادن

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید