شریعتی

کارت هدیه خرید کتاب از شهر کتاب شعبه فرشته

بوی خوب کاغذ همان رایحه ای است که کتاب خوان ها را مست می کند، ستون های روی هم چیده شده کتاب، کتابخانه های مملو از کتابهای مختلف، رنگ ها جلدهای متنوع و... همه و همه تصاویر و قاب های مورد علاقه ی اهالی کتاب است. شاید هیچ هدیه ای برای یک کتاب خوان ارزشمند تر از کتاب نباشد. اما هرازگاهی بد نیست به جای اینکه ما کتاب را انتخاب کنیم، به فرد مورد علاقه مان فرصت انتخاب دهیم، و این همان کاری است که کارت هدیه ی شهرکتاب تهران برای شما انجام می دهد. شهرکتاب از آن کتاب فروشی هایی است که حتی قدم زن در فضای آن و راه رفتن بین قفسه های پر از کتاب، حال آدم را خوب می کند. گشتن در بین انبوهی از کتاب، پیدا کردن کتاب مورد علاقه و ورق زدن آن، حتی خواندن برگ هایی از آن، فرصتی است که در شهر کتاب برای شما فراهم است.

چرا باید شهر کتاب را انتخاب کنیم؟

فقط تصور کنید که در حیاط شهر کتاب شعبه فرشته و در کافه دیژون با آن حال هواهی خاص و جذاب خودش نشسته اید و کتاب مورد علاقه تان را می خوانید. حتی تصورش هم هوس انگیز است. شهر کتاب همین است! خوش نامی و تنوع محصولات شهرکتاب باعث شده تا برای کتاب خوان ها خانه ی دومی باشد که هر زمان دلشان از دنیا گرفت و یا هربار که نیاز به همدمی کاغذی داشتند، مسیر شهرکتاب را در پیش بگیرند. اگر دوست یا عزیزی دارید که اهل کتاب خواندن است شاید نتوانید با هیچ چیز دیگر به اندازه ی کارت هدیه اعتباری شهر کتاب او را خوشحال کنید. دارنده ی این کارت هدیه با مراجعه به شعبه ی فرشته شهر کتاب، می تواند تا سقف تعیین شده از امکانات و محصولات شهر کتاب استفاده نماید. در شهر کتاب همه چیز برای شما مهیاست. 

این پکیج شامل چیست؟

کتاب‌هاي روان‌شناسي، رمان، داستان، شعر، فلسفه، علوم اجتماعي، مذهبي و ...
کتاب‌های کودک
کتاب‌های خارجی
کتاب‌های نفيس
قفسه مجلات
محصولات فرهنگی
صنايع دستی
نوشت‌افزار
لوح فشرده موسيقی 
لوح فشرده فيلم
کافه کتاب
زمين بازی كودكان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

این کارت در شهرکتاب شعبه فرشته استفاده است
این کارت شامل خرید از بخش کتابهای خارجی و محصولات دیجیتال نمی شود
در صورت خرید بیش از ارزش کارت هدیه می توانید تفاوت قیمت را در محل پرداخت نمایید


شهر کتاب

شریعتی، پایین تر از پل صدر، پلاک ۱۶۷۱
تلفن تماس: ۲۲۶۰۷۳۴۳

توضیحات کامل

شهرکتاب با این باور تشکیل شد " تولید و توزیع اطلاعات، حیاتی‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جهان امروزی است. بهره‌گرفتن از سیل پرخروش اطلاعات در سطح جهان، تولید محتوا و تقویت جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهان و ترویج تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده نمودن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق انتخاب برتر و بهتر اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی اطلاعات یادشده از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیطی پژوهشی_ انتقادی با هدف تولید فکر از جمله اهداف اصلی شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
از روزهای ابتدایی سال ۱۳۷۴ مطالعات و بررسی‌های لازم برای تدوین اهداف و ساختار تشکیلاتی شروع و از نیمه دوم همین سال کارهای اجرایی برای تشکیل ستاد مرکزی آغاز شد.
موسسه‌ی شهرکتاب فعالیت خود را عملاً در اسفند ماه همان سال با افتتاح نمایشگاه و فروشگاه تخصصی با حضور جناب آقای دکتر حبیبی معاون اول رئیس جمهور وقت و اساتید و شخصیت‌های فرهنگی آغاز کرد و در بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال هفتاد و پنج به ثبت رسید.
در نخستین نمایشگاه، شهرکتاب با عرضه‌ی شش هزار عنوان کتاب داخلی و خارجی با استقبال بسیار اقشار و گروه های مختلف مردم روبه‌رو شد که خود خبر از نیاز شدید در این حوزه می‌داد و درک نیاز مذکور و شیوه پاسخگویی شهرکتاب به آن بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خبری داشت.

امروزه موسسه‌ی شهرکتاب به عنوان موسسه‌ی مادر از طریق تاسیس شرکت‌های مستقل و ایجاد تشکیلات وابسته، اهداف خود را پیگیری می‌کند. و به یکی از برترین برندهای ایرانی تبدیل شده است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

شریعتی

کارت هدیه خرید کتاب از شهر کتاب شعبه فرشته

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید