سعادت آباد

غذاهای خوشمزه ایتالیایی در رستوران رومانا

یک ظرف پاستا پنه، با سس خوش عطر آلفردو، خامه، تزئین برگ های ریحان و رشته های پنیر، تصویری را می سازد که کمتر کسی می تواند در مقابل آن مقاومت کند و دست به چنگال نشود. یا حتی تصور کنید یک پیتزای ایتالیایی نازک، با نانی بسیار لطیف و نرم، مخلوطی از چند پنیر، سس مخصوص، تکه های استیک و با تزئین زیتون و تکه های کوچک فلفل... روی میز جلوی رویتان باشد، آیا می توانید مقاومت کنید و یک برش از آن برندارید؟ رستوران رومانا شما را به خود رُم می برد. جایی که بتوانید غذاهای ایتالیایی را با همان طعم و رنگ اصیل آنها میل کنید و خاطره ای به یادماندنی برای خود بسازید.

چرا باید رستوران ایتالیایی رومانا را انتخاب کنیم؟

تا اسمی از غذاهای ایتالیایی به گوش می رسد تصویری از انواع پاستاهای خوشمزه به همراه سس های خوشرنگ در ذهنمان تداعی می شود. اما غذاهای ایتالیایی محدود به پاستا نمی شود. پیتزاهایی با خمیر های نازک و پنیرهای متنوع ، و یا استیک های مرینیت شده با انواع ادویه های خاص ذائقه ی ایتالیایی... رستوران ایتالیایی رومانا واقع در سعادت آباد تخصصی ترین غذاهای ایتالیایی را توسط سرآشپز کاردرست و متبحر طبخ و آماده می کند. بشقابی از طرح های زیبا با طعم ایتالیا که عطر آن فضای رستوران را پر می کند را با احترام سر میز شما می آورند و این هنر میزبانی این رستوران ایتالیایی ست. تنوع غذاها در رستوران رومانا به گونه ای زیاد است که هر فردی با هر ذائقه و سلیقه غذایی را راضی خواهد کرد. آیتم های مختلفی از انواع پاستا ، پیتزا ، استیک های خوش پخت و لذیذ ، نوشیدنی های طبیعی و پرطرفدار منوی رستوران را پر زرق و برق کرده است. استفاده از رنگ قهوه ای در این رستوران بر طبق نظریه روانشناسان ، باعث می شود فضا دنج و آرامبخش ایجاد شود. این نکته ی مثبتی ست که در یک رستوران لحاظ شود تا غذای مشتری با آرامش تمام سرو شود. ایتالیا در همین حوالیست. با خوردن غذاهای ناب ایتالیایی در رستوران رومانا ، به این کشور سفر کنید! 

این پکیج شامل چیست؟

پکیج چهار نفره شام یا نهار در رستوران رومانا

پکیج دونفره شام در رستوران رومانا


در یک فضای کلاسیک و ایتالیایی

با دکوراسیون و ظروف چوبی

انواع پیتزا، پاستا، سالاد و پیش غذا

با دنیای خوشمزه رومانا بهترین لحظات را سپری کنید

ارزش پکیج متناسب با بهترین خدمات رستوران است

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

باقی مانده ارزش یادیسا کارت امکان تبدیل به وجه نقد را ندارد
لطفا ۲۴ ساعت پیش از مراجعه به منظور انجام رزرواسیون و فعال نمودن یادیسا کارت خود با تیم پیشتیبانی یادیسا تماس بگیرید

رستوران ایتالیایی رومانا

سعادت آباد، میدان کاج، سروشرقی، نبش کوچه رشادت، پلاک ۴۱
تلفن تماس: ۲۲۰۸۷۲۶۶ - ۲۲۰۹۶۲۰۰

توضیحات کامل

چنانچه تصمیم گرفته اید این پیشنهاد را به کسی هدیه دهید، بدانید که آن دو کنار هم لحظات خوشایندی را در این رستوران سپری خواهند کرد. فضای رستوران با میز و صندلی های چوبی و زیبا، پنجره های بلند رو به خیابان، ظروف بلور و درخشان و طراحی داخلی دوست داشتنی اش، اتمسفر جالبی را به وجود آورده است، که صرف غذا را برای شما دلپذیرتر می کند. فاصله ی میزها از هم طوری در نظر گرفته شده تا حریم خصوصی شما حفظ شود، پرسنل رستوران کاملا آموزش دیده و حرفه ای هستند که باعث می شوند اوقات بهتری را در این رستوران بگذرانید.منوی رستوران رومانا شامل انواع سالاد خاص و نوشیدنی های مخصوص با میوه های تازه است، همچنین برای غذای اصلی نیز می توانید از بین پیتزاها، پاستا و اسپاگتی، پش غذاها و اسنک ها نیز انتخاب نمایید. البته یک نکته را فراموش نکنید، پاستا پنه آلفردو و پیتزا مخصوص این رستوران را نباید از دست داد.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سعادت آباد

غذاهای خوشمزه ایتالیایی در رستوران رومانا

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید