سعادت آباد

روزی شاد در رستوران ایتالیایی فرانسیس

چه در حال گذراندن لحظاتی خوش در کنار خانواده تان هستید و یا در یک ملاقات عاشقانه و یا رسمی شما می توانید روی کافه رستوران فرانسیس حساب ویژه ای باز کنید. پرسنل حرفه ای رستوران فرانسیس با سرویس دهی عالی لحظاتی بی نظیر را برای شما مهیا می کنند. اگر شما هم از طرفداران پرو پا قرض استیک هستید می توانید با خیال راحت درکافه رستوران بسیار شیک و زیبای فرانسیس از تجربه خوردن استیک لذت ببرید. واقعیت در این خلاصه می شود که پخت استیک نه فقط برای ما ایرانی ها به عنوان یک غذای خارجی بلکه برای سر آشپز های با تجربه رستوران های چند ستاره نیز یک چالش هنرمندانه محسوب می شود. سر آشپز رستوران فرانسیس از این چالش سربلند بیرون آمده و توانسته با بهترین گوشت موجود در بازار، استیکی بی نظیر که درجه پخت آن مطابق با ذائقه شماست را سرو نماید. بدون شک سفارش استیک در این رستوران یکی از بهترین تجربه های شما خواهد بود. ماموریت رستوران فرانسیس القای حس خاص بودن به مشتریان خود است. 

چرا باید رستوران فرانسیس سعادت آباد را انتخاب کنیم؟

این پکیج شامل چیست؟

پکیج چهار نفره ویژه نهار یا شام:

سفارش تا سقف ۲۵۰۰۰۰ تومان از منوی رستوران ایتالیایی فرانسیس

 

پکیج دو نفره رستوران ایتالیایی فرانسیس ویژه نهار یا شام:

سفارش تا سقف ۱۲۰۰۰۰ هزار تومان از منوی رستوران ایتالیایی فرانسیس

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

سفارش تا سقف تعیین شده از منوی رستوران فرانسیس

حتما دو روز قبل از مراجعه با رستوران ایتالیایی فرانسیس هماهنگ کنید

رستوران فرانسیس سعادت آباد

سعادت آباد، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب
تلفن تماس: 22148148

توضیحات کامل

آنچه در کنار غذای خارق العاده این رستوران مزیت بسیار مهمی محسوب می شود.، فضای شیک و کلاسیک رستوران فرانسیس است. سقف رستوران از نقاشی های مشهور ایتالیایی پوشیده شده و دیوار های آن بانقش هایی از ساختمان های معروف شهر رم و ایتالیا که به صورت برجسته از دیوار بیرون زده اند، طراحی شده است. این فضا برای شما تصویری بسیار زیبایی از ایتالیا را به ارمغان می آورد تا تجربه ایتالیایی شما به بهترین شکل کامل شود. کافه رستوران فرانسیس، با ۱۵۰نفر ظرفیت در سعادت آباد یکی از بهترین مناطق تهران واقع شده است و با محیطی گرم و صمیمی میزبان شما خواهد بود.

منو رستوران فرانسیس به شما امکان می دهد تا انتخاب های متنوعی از بهترین غذاهای ایتالیایی داشته باشید. پیش غذا و سالاد ها وقعا اشتها آورند و طعم خاص آنها تا مدت ها زیر زبانتان می ماند. شما بر اساس ذائقه خود انتخاب های زیادی دارید. از سالاد تراپیکال (سالاد میوه) تا سالاد کاپرزه که شامل گوچه فرنگی، پنیر موزرلا، پنیر پارمسان، ریحان و خشک بار به همراه سس بالزامیک می شود، همگی دارای طعم و مزه ای خاص هستند و برای لذت بردن هر چه بیشتر شما از غذای اصلی طراحی شده اند. شما چه عاشق پیتزا و ساندویچ باشید یا پاستا و استیک، انتخاب هایتان بسیار متنوع هستند و اگر اهل غذاهای دریایی هستید، سبک منحصر به فرد و ایتالیایی رستوران فرانسیس در طبخ انواع میگو و ماهی هرگز شما را پشیمان نخواهد کرد. پیتزاها با استفاده از موادی که به صورت روزانه از بازار تهیه و با دقت انتخاب می شوند، درست شده و در فر سنتی خشت و گلی طبخ می شوند و مزه ای ناب از ایتالیا را به زبان شما می آورند.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سعادت آباد

روزی شاد در رستوران ایتالیایی فرانسیس

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید