سعادت آباد

یک تجربه لذت بخش از غذای ایرانی در رستوران رفتاری

۱۰۶ سال پیش، وقتی شادروان علی اکبر رفتاری چلو کبابی خود را افتتاح کرد کمتر کسی فکر می کند این رستوران تا امروز و با این صلابت به کار خود ادامه دهد. حاج علی رفتاری از همان اول نهایت تلاش خود را کرد تا با کیفیت بالا، نظر مشتریان خود را جلب کند و جوری پیش رفت که پس از مدتی از سایر نقاط تهران برای صرف غذا به این چلوکبابی مراجعه می کردند و کار به جایی رسید که چلوکبابی رفتاری روزانه به ۲۰۰۰ نفر از جمعیت پانصد هزار نفری تهران غذا می رساند. امروز هم کیفیت رستوران رفتاری زبانزد تهران نشینان است. شعبه سعادت آباد این رستوران که در بالاترین طبقه یکی از برج های این منطقه واقع شده نمای بسیار زیبایی از تهران را پیش روی شما قرار می دهد و لذت یک غذای اصیل ایرانی را صد چندان می کند.

چرا باید رستوران رفتاری را انتخاب کنیم؟

نادر رفتاری در سال ۱۳۷۸ شعبه رفتاری را در یکی از برج های سعادت آباد واقع در غرب تهران تاًسیس نمود. شعبه جدید در ۲ طبقه فوقانی این برج با مساحت ۱۱۵۰ متر مربع زیربنا است که یک طبقه آن رستوران و طبقه دیگر آن به تالارهای برگزاری مراسم اختصاص دارد. رستوران در بالاترین طبقه ساختمان واقع شده که چشم انداز زیبایی به شهر تهران دارد و در حال حاضر 60 نفر پرسنل در آن مشغول به کار میباشند. این رستوران به طور متوسط روزانه 700 پرس غذای مختلف ازجمله چلوکباب به مشتریان خود عرضه می کند. گویی عشق و علاقه این حرفه در خانواده رفتاری موروثی است. چنان که هلیا رفتاری دختر نادر رفتاری نیز به این حرفه علاقه بسیار زیادی نشان می دهد و خود را برای به عهده گرفتن مدیریت رستوران های زنجیره ای رفتاری آماده می کند. حدود یک قرن تجربه وتلاش خانواده رفتاری در ارائه غذا با بهترین کیفیت و پشتوانه ارزشمند و تایید همیشگی مشتریان، چشم انداز مناسبی برای توسعه بیشتر رستورانهای رفتاری فراهم کرده است

این پکیج شامل چیست؟

پکیج دو نفره رستوران رفتاری به ارزش ۱۰۰۰۰۰ تومان

پکیج سه نفره رستوران رفتاری به ارزش ۱۵۰۰۰۰ تومان


امکان استفاده از منو کباب‌ها، غذاهای ایرانی، فرهنگی و دریایی و سالاد و پیش غذا

ارزش پکیج متناسب با بهترین خدمات رستوران است 

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

باقی مانده ارزش یادیسا کارت امکان تبدیل به وجه نقد را ندارد
لطفا ۲۴ ساعت پیش از مراجعه به منظور انجام رزرواسیون و فعال نمودن یادیسا کارت خود با تیم پیشتیبانی یادیسا تماس بگیرید

رستوران رفتاری

سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی، مجتمع طوس، طبقه ۸، رستوران رفتاری
تلفن تماس: ۸۸۶۸۷۷۵۱

توضیحات کامل

کافی است به سعادت آباد بروید و برسید به خیابان علامه جنوبی. آنجاست که رستوران رفتاری خودنمایی می کند. موفقیت امروز رستوران رفتاری حاصل یک عمر مردم داریست. یادتان نرود که هیچ کبابی، کباب بازار نمی شود و رستوران رفتاری هم همان کباب ها را به شما ارائه می کند. به همین خاطر صف های طولانی این رستوران هیچوقت خسته کننده نیستند. چهار نسل از خانواده رفتاری در حوزه کاری کرده اند. آنها به خوبی با شیوه پذیرایی و تهیه کباب آشنا هستند و می توانند بهترین تجربه را در اختیار شما قرار دهند. 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سعادت آباد

یک تجربه لذت بخش از غذای ایرانی در رستوران رفتاری

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید