انقلاب

لحظاتی دلنشین در محیط زیبای کافه حیاط ۶۵

چندین سال پیش، زمانی که تهران هنوز به شلوغی فعلی نبود و خبری از این همه برج‌های بلند نبود و خانه‌ها هنوز اکثرا ویلایی و یا حداکثر دو یا سه طبقه داشت، عصرها که می‌شد خانواده‌ها به حیاط بزرگ خانه می‌رفتند و درخت‌ها و گل‌ها را آب می دادند و زمین حیاط را به مقداری خیس می کردند تا با یک نسیم کوچک حیاط خانه خنک شود، می‌نشتند و صبحت می‌کردند تا هوا تاریک شود. امروزه دیگر تجربه چنین روزهایی به سختی امکان پذیر و ناب است. اما کافه حیاط ۶۵ توانسته تا حدودی این فضا را برای شما تداعی کند.  دوست دارید بشینید زیر یک درخت و یک لیوان قهوه نوش جان کنید؟ کتاب بخوانید؟ یا با دوستانتان گپ بزنید؟ کافه حیاط ۶۵ این امکان را برای شما فراهم کرده تا در یک فضای خاص و نوستالوژیک بنشینید و از آنجا بود کیف کنید.

چرا باید کافه حیاط ۶۵ را انتخاب کنیم؟

اینجا حیات است. فقط جایی برای نوشیدنی و غذا نیست. جای برای فرهنگ و هنر هم است. جا برای کتاب خواندن هم هست، جا برای گفتگو و جا برای معرفی کتاب هم هست. کافه حیاط شماره ۶۵ یک کافه دنج در خیابان انقلاب است که یک حس خوب را به شما القا می کند. لذت نشستن در یک حیاط قدیمی زیر یک درخت قدیمی با صندلی و مبل‌‌های راحت،‌تجربه ای نیست که به راحتی بتوان از آن گذشت. کافه حیاط ۶۵ یک از خاص ترین کافه‌تهران است که شما نمونه آن را در تهران پیدا نخواهید کرد. داخل کافه هم مثل فضای بازش بسیار زیبا و راحت است. استفاده از رنگ‌های گرم در کوراسیون زیبای داخل کافه و نورپردازی خوب داخل کافه حیاط را هم مثل بیرونش جذاب کرده است. این کافه دلبر که با همت و تلاش دو دختر جوان پر شور ساخته شده حس خوب یک خانه را به شما می‌دهد به طوری که دوست خواهید داشت هر چند وقت یک بار اینجا بیایید و فقط از آنجا بودن لذت ببرید. 

این پکیج شامل چیست؟

انتخاب از منو نوشیدنی ها یا میان وعده تا سقف ۵۰۰۰۰ تومان برای دو نفر

انتخاب از منو صبحانه تا سقف ۶۰۰۰۰ تومان برای دو نفر


یک کافه دلبر که به شما حس یک خانه قدیمی را می‌دهد

با دکوراسیون‌های دست ساز و متنوع

با مدیریت دو بانوی کارآفرین

منو نوشیدنی‌ها و پیش غذا شامل انواع اسموتی و فراپه، قهوه، سالاد، نوشیدنی‌های خنک، نوشیدنی‌های گرم، چای و دمنوش، دسر، ساندویچ، میلک شیک و غذاهای روز

منو صبحانه شامل املت، کوراسان و وافل است

ارزش پکیج متناسب با بهترین خدمات رستوران است


مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

باقی مانده ارزش یادیسا کارت امکان تبدیل به وجه نقد را ندارد
لطفا ۲۴ ساعت پیش از مراجعه به منظور انجام رزرواسیون و فعال نمودن یادیسا کارت خود با تیم پیشتیبانی یادیسا تماس بگیرید

کافه حیاط ۶۵ جمعه صبح ها تعطیل است

کافه حیاط ۶۵

خيابان انقلاب ( شرق به غرب) نرسيده به ميدان فردوسى، خيابان موسوى، نبش كوچه اعتماد مقدم پلاك ٣٢
تلفن تماس: ٨٨٣٠٢٨٤٢

توضیحات کامل

طرفدار صبحانه هستید یا قهوه؟ یا چای و یا دمنوش؟ به کافه حیاط که بروید می‌توانید همه را امتحان کنید و طرفدار همه این‌ها شوید. یا اصلا برای نهار سری به کافه حیاط ۶۵ بزنید و یک پاستا و لیموناد نوش جان کنید. یک وقت عصر در خانه نمانید تا دلتان بگیرد. کافه حیاط ۶۵ همان قهوه‌ای را درست می‌کند که شما دوست دارید. تنها کافیست بگویید قهوه ‌تان را چگونه دوست دارید تا همانطور در اختیارتان قرار داده شود. حتی اگر قهوه خور نباشید و دوست داشته باشید تا قهوه را بشناسید و از طعمش لذت ببرید، باریستاهای کافه حیاط این آمادگی را دارند که از شما یه قهوه خور حرفه ای بسازند. کافه حیاط ۶۵ علاوه بر قهوه یک جای عالی برای نوشیدنی‌ها و دمنوش‌هاست. حال و هوای کافه بعد از ظهرهای کافه یک حال آرام و پر از آرامش است که استعداد بالایی در بهتر کردن حال شما دارد. صبحانه‌ی کافه حیاط ۶۵ هم حس و حال خودش را دارد. منو صبحانه این کافه هنوز اغلام زیادی ندارد ولی با همین‌هایی که هست هم می‌شود لذت برد. یک املت خوشمزه در فضای باز کافه در یک صبح خوب،‌هنوز هم آرزوی خیلی‌هاست. این را یادتان باشد که صبحانه های کافه حیاط با خنده و خوردنی‌های خوشمزه به خیر می‌شود. 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

انقلاب

لحظاتی دلنشین در محیط زیبای کافه حیاط ۶۵

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید