نیاوران

یک صبحانه دلچسب دو نفره در کافه ویونا مرکز تجاری روشا

60،000 تومان

در زندگی شلوغ و پر سرعت امروزی، داشتن زنگ تفریح برای خلوت تنهایی یا همراه دوستان و خانواده فرصتی برای استراحت و فارغ شدن از دغدغه ها است. كافی شاپ ها همیشه به عنوان محلی گرم و ساده در ذهن ها آورده می شود که دقایقی می توان در آنجا از هیاهوی خیابان رها بود کافی شاپ ها با طراحی های مدرن، موسیقی ملایم، بوی خوش قهوه و کیک، مبلمان راحت این فرصت را به بهترین شکل ممکن برای ما فراهم کرده اند. کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای، با رعایت اصول و ضوابط یکسان، پرسنل آموزش دیده و مجرب، بهترین مواد غذایی و خوشمزه ترین میان وعده ها را با کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار می دهند. یکی از این کافه ها زنجیره ای در سراسر ایران، کافه ویونا بوده که در هر محله و هر شهری بهترین موقیعت را برای شعبه هایش انتخاب می کند. از اهداف کافه ویونا، تنها جذب مشتری نیست، بلکه جذب و حفظ مشتریان ثابت بعنوان دوستان همیشگی بوده که این کافه را برای استراحت در طی روز انتخاب می کنند. در شعب کافه ویونا، با یک منوی متنوع روبه رو می شوید که سفارش شما به بهترین و خوشمزه ترین شکل اجرا شده و از آن لذت خواهید برد. برخورد خوب و دوستانه پرسنل به همراه محیط دل نشین شما را پای ثابت کافه ویونا خواهد کرد. 

چرا باید کافه ویونا مرکز خرید روشا را انتخاب کنیم؟

کافه ها امروز به بخشی از زندگی شهری تبدیل شده اند و جای خیلی چیزها را گرفته اند، طوری که می شود گفت چیزی به عنوان فرهنگ کافه و کافه نشینی داریم.کافه ویونا روشا با نور پردازی خاص و دكور شیک، یکی از بهترین کافه ها در منطقه نیاوران تهران است. كافه ویونا شعبه روشا پلاس در خیابان دزاشیب دوراهی عمار مرکز خرید روشا طبقه ٢ واقع شده كه کیفیت بالای سرویس های این کافه و موقعیت مکانی در کنار قیمت مناسب باعث معروفیت بیشتر کافه ویونا روشا در شهر تهران شده است. سرویس عالی و قیمت مناسب از بهترین خصوصیات این کافه در نیاوران تهران در میان بقیه کافه ها است. در یک مرکز خرید شیک و مدرن در بهترین منطقه تهران، سری به کافه ویونا بزنید و محیط گرم و منوی خوشمزه و متنوع آن لذت ببرید. 

این پکیج شامل چیست؟

یک صبحانه دلچسب دو نفره در کافه ویونا مرکز تجاری روشا به ارزش 60000 تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

در صورت سفارش بیشتر از مبلغ یادیسا کارت، می تواند مابقی مبلغ را در محل پرداخت کنید

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

کافه ویونا مرکز خرید روشا

نياوران، خیابان دزاشیب، دوراهی عمار ،مرکز خرید روشا، طبقه ٢
تلفن تماس: 26851284

توضیحات کامل

یک سالن، تعدادی میز و صندلی، صدای موسیقی، بوی خوش قهوه و صدای موسیقی که به آرامی در فضا پخش می‌شود. گله به گله آدم ها سر میزها نشسته اند و با هم حرف می‌زنند. این جا کافه ویونا است، جایی که شعب مختلف آن را در سراسر ایران نمی‌توان نادیده گرفت. قهوه‌ی مصرفی در کافه ویونا  LA SEMUSE Swiss coffee یکی از بهترین‌های اروپا و دنیا بوذه که در مجلات معتبر غذایی از جمله Food trade بارها مورد تعریف و تمجید منتقدان و صاحب نظران قرار گرفته است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

نیاوران

یک صبحانه دلچسب دو نفره در کافه ویونا مرکز تجاری روشا

60،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید