درباره یادیسا

یادیسا اولین وبسایت خلق تجربه‌های خاص و ناب در ایران است. ما به راستی باور داریم که یک تجربه خاص سهم به سزایی در بهتر زندگی کردن شما دارد. یادیسا با تمام فروشگاه‌های اینترنتی دیگر تفاوت دارد. یادیسا برای شما کالایی نمی‌آورد. بلکه یادیسا جایی برای به وجود آوردن خاطرات، یا یک هدیه خاص است. ما دوست داریم در بهترین لحظاتتان در کنار شما باشیم و از اینکه به زندگی شما یک بعد جدید اضافه کنیم و در خلق بهترین خاطرات شما سهمی داریم، بسیار خوشحالیم. از زمانی که شما وارد وبسایت یادیسا می‌شوید تا زمانی که هدیه خود را به شخص خوش‌شانس مورد علاقه‌تان می‌دهید، یادیسا تمام وقت و انرژی خود را صرف می‌کند تا یک تجربه منحصر‌به‌فرد داشته باشید.

یادیسا بر این اصل استوار است که خاطره‌هایی که از تجربه‌های مشترک بدست می‌آید، حس شادی بسیار بهتری را نسبت به هدیه‌های معمولی ایجاد می‌کند. یادیسا مرجع بزرگ خرید کارت هدیه برندهای معتبر دنیاست. در یادیسا ما به شما هیجان انگیزترین تفریح‌هایی که می‌توانید در ایران داشته باشید را پیشنهاد می‌کنیم. یادیسا تجربه مسافرت به بکرترین نواحی ایران و لذت بازدید از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این مناطق را برای شما فراهم می‌کند و رستوران‌هایی که در یادیسا به شما پیشنهاد می‌دهیم، همگی خاص و عالی هستند.

یادیسا کارت یکی از بهترین و نوین‌ترین روش‌های هدیه دادن است. اصلا مهم نیست که چقدر از یک شخص دور هستید. هر زمان که تصمیم داشتید برای مناسبتی خاص، برای عزیزی هدیه بخرید، می‌توانید روی یادیسا حساب ویژه‌ای باز کنید. با یادیسا تنها کافیست یک پیشنهاد را انتخاب کنید که مطمئنید فرد مورد علاقه تان از آن لذت خواهد برد، بسته‌بندی ویژه‌ی یادیسا را انتخاب کرده و متن اختصاصی خودتان را برای آن بنویسید. مطمئن باشید خاطره این هدیه منحصر بفرد تا همیشه در ذهن او ماندگار خواهد شد. یادیسا برای هر خرید شما هدیه‌ای نیز در نظر گرفته. شما با هر خریدتان، پنج درصد اعتبار برای خریدهای‌ بعدی از یادیسا هدیه دریافت خواهید کرد.

در صورتی که تمایل دارید، خودتان از این تجربه لذت ببرید، می‌توانید یادیسا کارت خود را از طریق ایمیل و به صورت فایل PDF شده دریافت کنید و هم اگر دوست دارید می‌توانید بسته بندی ویژه را انتخاب کنید، تا بتوانید این خاطره را در صندوقچه یادگاری‌هایتان ماندگار کنید. یادیسا این بسته‌بندی ویژه را در کمتر از چهار ساعت کاری برای شما می‌فرستد.

 


بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید