پرسش و پاسخ

 

ماموریت یادیسا چیست؟

ما در یادیسا باور داریم که خاطره‌هایی که از تجربه‌های مشترک بدست می‌آید، حس شادی بسیار بیشتری را نسبت به هدیه‌های معمولی ایجاد می‌کند. به همین دلیل با ما به شما هیجان انگیزترین تجربه‌هایی که می‌توانید در ایران داشته باشید را پیشنهاد می‌کنیم. ما دوست داریم تا شما به جای داشتن اجناس، خاطره‌های به یاد ماندنی داشته باشید.  

 

چرا یادیسا را انتخاب کنیم؟

یادیسا فروشگاه خرید اجناس نیست. ما در یادیسا متفاوت‌ترین تجربه ها را برای شما جمع کرده‌ایم تا بهترین خاطرات شما از آن‌ها بدست آید. ما در یادیسا بهترین‌ها را برای شما گلچین کرده‌ایم. انتخاب شما می‌تواند کارت هدیه از خرید بهترین‌ برندهای دنیا باشد یا انتخاب یک رستوران عالی برای یک روز خاطره‌انگیز. با یادیسا ‌می‌توانید یک مسافرت خوب را به بکرترین مناطق ایران ترتیب دهید یا اصلا یک مهارت  خاص که شخص خوش‌شانس مورد علاقه‌تان به دنبال آن است را هدیه دهید.

 

خرید از یادیسا چه مزیتی دارد؟

یادیسا روش نوینی برای هدیه دادن است. یادیسا هدیه دادن را برای شما بسیار آسان کرده است. یادیسا در وقت شما صرف‌جویی می‌کند. اگر در کنار فرد مورد نظرتان حضور ندارید با یادیسا کارت می‌توانید به یاد او باشید. یادیسا به شما تنوع بی‌نظیری در انتخاب می‌دهد و اگر سلیقه شخص مورد نظر را نمی‌دانید با یادیسا حق انتخاب را هم هدیه خواهید داد. یادیسا بهترین مرجع برای خرید کارت هدیه بهترین برندهای دنیاست. با یادیسا حتی می‌توانید خودتان را مهمان کنید و برای خود یک هدیه دلچسب بگیرید. علاوه بر این‌ها شما در هر خرید از یادیسا مبلغ پنج درصد وجه خرید را به صورت اعتبار در حساب کاربری‌تان هدیه می‌گیرید و می‌توانید در خرید بعدی خود از آن استفاده کنید.

 

بسته‌بندی یادیسا چیست؟

با بسته‌بندی یادیسا دیگر نگران تحویل و بسته بندی هدیه به عزیزانتان نخواهید بود. بسته‌بندی یادیسا با جنس مخمل و همراه با یک کارت تبریک ارسال می‌شود تا حس خاص بودن را به بهترین شکل به شخص مورد نظر شما انتقال دهد. شما می‌توانید بسته بندی زیبای یادیسا را با قیمت 15000 تومان بخرید. تا هدیه‌ای شکیل و متفاوت را هدیه دهید.

 

در صورت سفارش بسته بندی ویژه یادیسا کارت، چند روز طول می کشد تا به دستم برسد؟

اگر ساکن تهران هستید، بسته‌بندی یادیسا تنها در 4 ساعت کاری به دست شما خواهد رسید. اگر ساکن شهرستان هستید. این بسته‌بندی در عرض 72 ساعت کاری به دست شما می‌رسد

 

آیا در یادیسا امکان کنسلی وجود دارد؟

اگر شما هدیه‌ای را برای عزیزی از یادیسا خریدید و آن هدیه مورد پسند قرار نگرفت. شما می‌توانید این هدیه را با هدیه‌ی دیگری در سایت یادیسا تعویض کنید. طبیعی است در صورتی که قیمت هدیه‌ی درخواستی شما از قیمت هدیه فعلی گران‌تر باشد. تفاوت قیمت از شما دریافت خواهد شد.

 

من می‌خواهم یادیسا کارت را به کسی هدیه بدهم، می توانم آن را مستقیم به آدرس خودش ارسال کنم؟

بله. شما باید در زمان تکمیل فرآیند، گزینه یادیسا کارت را انتخاب کنید و با قراردادن نشانی مورد نظر، هدیه خود را را ارسال کنید.

 

پس از دریافت یادیسا کارت چگونه از آن استفاده کنم؟

شما پس از هماهنگی با مرکزی که یادیسا کارت آن را خریداری کرده‌اید، می‌توانید در تاریخ مقرر مراجعه کرده و با ارائه ی کارت خود و یا شماره کوپن اختصاصی‌تان از سرویس خود بهره‌مند شوید

 

چگونه می‌توانم با یادیسا تماس بگیرم؟

شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02188379540 با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی یادیسا به تمامی سوال‌های شما پاسخ خواهد داد و کمک می‌کند تا مشکلتان برطرف شود.

 

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید